Home » Trains

Trains from Kalyan Jn (KYN)

# No Train Name (Num) Departure Arrival Running days
1 96652 TLA CLA LOCAL 12:02 am 12:59 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
2 95421 CSTM KSRA FAST 12:03 am 1:18 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
3 96228 BUD CSTM LOCAL 12:09 am 1:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
4 96345 CSTM ABH LOCAL 12:09 am 12:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
5 96653 CSTM TLA LOCAL 12:15 am 12:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
6 95129 CSTM KJT FAST 12:18 am 1:11 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
7 12141 LTT PPTA EXPRES 12:21 am 4:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
8 96230 BUD TNA LOCAL 12:20 am 12:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
9 96518 ASO KYN LOCAL 5:30 am 12:24 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
10 11057 AMRITSAR EXPRES 12:33 am 4:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
11 96347 CSTM ABH LOCAL 12:33 am 12:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
12 11027 CHENNAI MAIL 12:40 am 4:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
13 96655 CSTM TLA LOCAL 12:47 am 1:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
14 96117 CSTM KJT LOCAL 12:57 am 1:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
15 12811 HATIA EXPRESS 1:00 am 3:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
16 12879 LTT BBS SUP EXP 1:00 am 7:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
17 22848 LTT VSKP SUP EX 1:00 am 5:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
18 11043 MADURAI EXPRESS 1:00 am 11:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
19 16209 AII MYS EXPRESS 1:05 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
20 16507 BGKT SBCEXP 1:05 am 3:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
21 16505 GIMB SBC EXPRES 1:05 am 3:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
22 16533 BGKT SBC EXPRES 1:05 am 4:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
23 16531 SBC GARIB NAWAJ 1:05 am 4:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
24 96349 CSTM ABH LOCAL 1:09 am 1:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
25 11093 MAHANAGARI EXP 1:15 am 4:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
26 96657 CSTM TLA LOCAL 1:14 am 1:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
27 12167 LTT BSB SUP EXP 1:23 am 3:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
28 96301 CSTM ABH LOCAL 1:28 am 1:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
29 11095 AHIMSA EXPRESS 1:40 am 4:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
30 11089 BGKTPUNE EXPRES 1:40 am 4:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
31 11091 BHUJ PUNE EXP 1:40 am 4:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
32 11087 VERAVAL PUNE EX 1:40 am 4:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
33 96401 CSTM KSRA LOCAL 1:40 am 2:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
34 96101 CSTM KJT LOCAL 2:03 am 2:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
35 11028 MUMBAI MAIL 2:30 am 3:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
36 11066 DBG LTT EXPRESS 2:35 am 3:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
37 11062 MFP LTT EXPRESS 2:35 am 3:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
38 11020 KONARK EXPRESS 2:40 am 3:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
39 11058 ASR CSTM EXP 2:45 am 4:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
40 51118 DHI CSN PASS 2:45 am 4:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
41 51030 BJP BB FAST PAS 2:55 am 4:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
42 51034 CSTM FAST PASS 2:55 am 4:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
43 51028 FAST PASSENGER 2:55 am 4:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
44 11016 KUSHINAGAR EXP 3:15 am 4:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
45 16382 CAPE MUMBAI EXP 3:25 am 4:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
46 96102 KJT CSTM LOCAL 3:26 am 5:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
47 12132 SAINAGAR DR EXP 3:30 am 4:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
48 12702 HUSSAINSAGAR EX 3:43 am 4:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
49 18030 SHM LTT EXPRESS 3:50 am 4:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
50 22104 FD LTT SF EXP 4:00 am 5:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
51 11306 SOLAPUR CSTM EX 4:00 am 5:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
52 96302 ABH CSTM LOCAL 4:06 am 5:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
53 12810 HWH MUMBAI MAIL 4:10 am 5:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
54 11402 NANDIGRAM EXP 4:20 am 5:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
55 96602 TLA CSTM LOCAL 4:18 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
56 96104 KJT CSTM LOCAL 4:33 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
57 17204 COA BVC EXPRESS 4:40 am 7:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
58 12102 JNANESWARISUPDL 4:40 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
59 11044 LOKAMANYA TT EX 4:40 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
60 16614 RAJKOT EXPRESS 4:40 am 7:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
61 17018 RAJKOT EXPRESS 4:40 am 7:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
62 19201 SC PBR EXP 4:40 am 11:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
63 11006 CHALUKYA EXP 4:50 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
64 11049 KOLHAPUR EXPRES 4:50 am 3:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
65 11036 SHARAVATI EXP 4:50 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
66 11022 CHALUKYA EXP 4:50 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
67 96604 TLA CSTM LOCAL 4:52 am 6:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
68 12361 ASN CSTM EXPRES 4:55 am 6:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
69 15267 JANSADHARAN EXP 4:55 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
70 15101 JANSADHARAN EXP 4:55 am 6:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
71 12545 KARMABHUMI EXP 4:55 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
72 12174 UDYOG NAGRI EXP 4:55 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
73 01714 HBJ CSTM SUP SP 4:58 am 6:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
74 12164 CHENNAI EXP 5:00 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
75 96304 ABH CSTM LOCAL 5:03 am 6:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
76 12112 AMRAVATI CSTM E 5:05 am 6:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
77 22944 IND PUNE EXPRES 5:15 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
78 12940 JP PUNE SF EXP 5:15 am 8:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
79 19312 IND PUNE EXPRES 5:15 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
80 96106 KJT CSTM LOCAL 5:29 am 6:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
81 96103 TNA KJT LOCAL 5:30 am 6:24 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
82 96403 CSTM KSRA LOCAL 5:34 am 6:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
83 96402 KSRA CSTM LOCAL 5:34 am 7:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
84 12116 SIDDHESWAR EXP 5:40 am 6:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
85 12106 VIDARBHA EXPRES 5:45 am 7:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
86 96601 VVH TLA LOCAL 5:42 am 5:59 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
87 96003 CSTM KHPI LOCAL 5:46 am 7:06 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
88 95102 KJT CSTM FAST 5:47 am 6:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
89 17058 DEVAGIRI EXP 5:50 am 7:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
90 96105 TNA KJT LOCAL 5:54 am 6:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
91 96306 ABH CSTM LOCAL 6:01 am 7:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
92 12165 LTT BSB SUP EXP 6:08 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
93 21067 PBH RBL EXP 6:10 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
94 11067 SAKET EXPRESS 6:08 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
95 11069 TULSI EXPRESS 6:08 am 8:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
96 96603 VVH TLA LOCAL 6:07 am 6:24 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
97 96502 ASO CSTM LOCAL 6:09 am 7:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
98 17412 MAHALAXMI EXP 6:10 am 7:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
99 96107 CSTM KJT LOCAL 6:11 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
100 95104 KJT CSTM FAST 6:14 am 7:14 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
101 96201 VVH BUD LOCAL 6:20 am 6:41 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
102 12138 PUNJAB MAIL 6:25 am 7:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
103 51153 CSTM BSL PASS 6:25 am 6:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
104 96308 ABH CSTM LOCAL 6:26 am 7:53 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
105 96405 CSTM KSRA LOCAL 6:27 am 7:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
106 12154 HBJ LTT SUP EXP 6:30 am 7:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
107 15547 JYG LTT JANSADHARAN EXP 6:30 am 7:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
108 12146 PURI LTT SUP EX 6:30 am 7:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
109 12152 SAMARSATA EXP 6:30 am 7:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
110 96303 CLA ABH LOCAL 6:31 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
111 96606 TLA CSTM LOCAL 6:33 am 8:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
112 22105 INDRAYANI EXP 6:35 am 9:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
113 96503 CSTM ASO LOCAL 6:41 am 7:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
114 22108 LATUR CSTM EXP 6:45 am 8:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
115 95106 KJT CSTM FAST 6:45 am 7:46 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
116 96109 CSTM KJT LOCAL 6:46 am 7:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
117 96504 ASO CSTM LOCAL 6:47 am 8:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
118 12859 GITANJALI EXP 6:55 am 12:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
119 96605 VVH TLA LOCAL 6:53 am 7:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
120 96305 CSTM ABH LOCAL 6:57 am 7:11 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
121 97001 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 7:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
122 96608 TLA CLA LOCAL 7:07 am 8:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
123 95701 CSTM KYN FAST 5:30 am 7:07 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
124 17617 TAPOVAN EXPRESS 7:10 am 6:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
125 96310 ABH CSTM LOCAL 7:09 am 8:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
126 96307 CSTM ABH LOCAL 7:09 am 7:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
127 97003 VVH KYN LOCAL 5:30 am 7:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
128 95101 CSTM KJT FAST 7:16 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
129 95202 BUD CSTM FAST 7:19 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
130 96607 CSTM TLA LOCAL 7:20 am 7:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
131 15017 GORAKHPUR EXP 7:22 am 7:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
132 97005 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 7:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
133 95402 KSRA CSTM FAST 7:24 am 8:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
134 95201 CSTM BUD FAST 7:27 am 7:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
135 95108 KJT CSTM FAST 7:27 am 8:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
136 95302 ABH CSTM FAST 7:32 am 8:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
137 96505 CSTM ASO LOCAL 7:33 am 8:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
138 12741 VSG PATNA EXP 7:35 am 12:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
139 95002 KHPI CSTM FAST 7:36 am 8:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
140 97007 VVH KYN LOCAL 5:30 am 7:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
141 96309 CSTM ABH LOCAL 7:40 am 7:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
142 95602 TLA CSTM FAST 7:42 am 8:46 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
143 19567 VIVEK EXP 7:50 am 1:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
144 16587 YPR BKN EXP 7:50 am 7:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
145 95304 ABH CSTM FAST 7:49 am 8:53 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
146 97009 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 7:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
147 95103 CSTM KJT SEMI FAST 7:50 am 8:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
148 96609 CSTM TLA LOCAL 7:53 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
149 95110 KJT CSTM FAST 7:53 am 8:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
150 11007 DECCAN EXPRESS 7:55 am 11:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
151 95301 CSTM ABH FAST 7:57 am 8:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
152 95404 KHPI CSTM FAST 7:58 am 9:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
153 97011 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 8:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
154 11025 BSL PUNE EXP 8:05 am 12:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
155 95401 CSTM KSRA FAST 8:05 am 9:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
156 95306 ABH CSTM FAST 8:06 am 9:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
157 97013 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 8:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
158 95112 KJT CSTM FAST 8:13 am 9:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
159 96610 TLA CSTM LOCAL 8:13 am 9:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
160 96203 VVH BUD LOCAL 8:18 am 8:39 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
161 95502 ASO CSTM FAST 8:21 am 9:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
162 97015 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
163 95308 ABH CSTM FAST 8:25 am 9:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
164 95501 CSTM ASO FAST 8:25 am 9:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
165 95303 CSTM ABH FAST 8:26 am 8:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
166 12171 LTT HW AC SUP 8:30 am 1:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
167 12519 LTT KYQ AC EXP 8:30 am 4:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
168 96611 CSTM TLA LOCAL 8:30 am 8:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
169 95204 BUD CSTM FAST 8:32 am 9:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
170 95703 CSTM KYN FAST 5:30 am 8:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
171 12618 MNGLA LKSDP EXP 8:35 am 11:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
172 95406 KSRA CSTM FAST 8:35 am 9:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
173 14313 BAREILLY EXP 8:40 am 3:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
174 12336 BHAGALPUR EXP 8:40 am 6:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
175 15645 GUWAHATI EXPRES 8:40 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
176 15647 GUWAHATI EXPRES 8:40 am 1:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
177 95310 ABH CSTM FAST 8:39 am 9:41 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
178 97017 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 8:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
179 11010 SINHAGAD EXP 8:47 am 9:53 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
180 95114 KJT CSTM FAST 8:46 am 9:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
181 96612 TLA CSTM LOCAL 8:47 am 10:17 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
182 22102 RAJYA RANI EXP 8:50 am 9:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
183 95001 CSTM KHPI FAST 8:50 am 10:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
184 97019 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 8:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
185 95203 CSTM BUD FAST 8:55 am 9:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
186 11301 UDYAN EXPRESS 9:00 am 8:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
187 95312 ABH CSTM FAST 9:05 am 10:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
188 96507 CSTM ASO LOCAL 9:07 am 9:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
189 95504 ASO CSTM FAST 9:10 am 10:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
190 12534 PUSHPAK EXPRESS 9:13 am 8:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
191 95116 KJT CSTM FAST 9:13 am 10:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
192 97021 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 9:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
193 95604 TLA CSTM SEMI FAST 9:18 am 10:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
194 95305 CSTM ABH FAST 9:20 am 9:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
195 97023 CLA KYN LOCAL 5:30 am 9:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
196 96202 BUD DR LOCAL 9:24 am 10:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
197 95705 CSTM KYN FAST 5:30 am 9:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
198 95408 KSRA CSTM FAST 9:32 am 10:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
199 97025 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 9:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
200 95205 CSTM BUD FAST 9:34 am 9:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
201 11029 KOYNA EXPRESS 9:35 am 8:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
202 95403 CSTM KSRA FAST 9:39 am 10:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
203 12110 PANCHAVTI EXP 9:40 am 10:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
204 97027 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 9:44 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
205 95206 BUD CSTM FAST 9:47 am 10:51 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
206 95105 CSTM KJT FAST 9:47 am 10:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
207 95307 CSTM ABH FAST 9:51 am 10:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
208 95314 ABH CSTM FAST 9:56 am 11:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
209 95118 KJT CSTM FAST 10:00 am 11:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
210 96506 ASO CSTM LOCAL 10:02 am 11:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
211 95207 CSTM BUD FAST 10:05 am 10:26 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
212 97029 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 10:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
213 95601 CSTM TLA FAST 10:09 am 10:26 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
214 95707 CSTM KYN FAST 5:30 am 10:09 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
215 95309 CSTM ABH FAST 10:13 am 10:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
216 12321 HWH MUMBAI MAIL 10:15 am 11:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
217 13201 RJPB LTT EXP 10:25 am 11:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
218 97031 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 10:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
219 95209 CSTM BUD FAST 10:24 am 10:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
220 95503 CSTM ASO FAST 10:28 am 11:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
221 95316 ABH CSTM FAST 10:30 am 11:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
222 11024 SAHYADRI EXP 10:35 am 11:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
223 95107 CSTM KJT FAST 10:33 am 11:26 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
224 95603 CSTM TLA SEMI FAST 10:33 am 10:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
225 96204 BUD CSTM LOCAL 10:34 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
226 51196 BPQ WR PASS 10:40 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
227 12140 SEWAGRAM EXP 10:40 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
228 95004 KHPI CSTM FAST 10:40 am 11:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
229 96508 ASO CSTM LOCAL 10:41 am 12:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
230 97033 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 10:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
231 95211 CSTM BUD FAST 10:42 am 11:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
232 95405 CSTM KSRA FAST 10:45 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
233 22110 NZM LTT AC EXP 10:50 am 11:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
234 95311 CSTM ABH FAST 10:50 am 11:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
235 95605 CSTM TLA SEMI FAST 10:51 am 11:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
236 96312 ABH CSTM LOCAL 10:56 am 12:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
237 12597 GKP CSTM JANSADHARAN 11:00 am 12:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
238 12187 MUMBAI GARIBRAT 11:00 am 12:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
239 18609 RNC LTT EXPRESS 11:00 am 12:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
240 97035 DR KYN LOCAL 5:30 am 10:59 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
241 95606 TLA CSTM FAST 11:00 am 12:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
242 11054 AMH LTT EXP 11:03 am 12:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
243 14805 BARMER AC EXP 11:03 am 8:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
244 96206 BUD CSTM LOCAL 11:03 am 12:33 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
245 97037 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 11:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
246 95313 CSTM ABH FAST 11:09 am 11:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
247 95213 CSTM BUD FAST 11:14 am 11:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
248 96613 CSTM TLA LOCAL 11:14 am 11:31 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
249 96614 TLA CSTM LOCAL 11:18 am 12:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
250 95709 CSTM KYN FAST 5:30 am 11:18 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
251 96208 BUD CSTM LOCAL 11:22 am 12:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
252 95407 CSTM KSRA FAST 11:22 am 12:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
253 12168 BSB LTT SUP EXP 11:25 am 12:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
254 12072 JANSHATABDI EXP 11:30 am 12:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
255 95410 KSRA CSTM FAST 11:26 am 12:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
256 96311 CSTM ABH LOCAL 11:28 am 11:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
257 96314 ABH CSTM LOCAL 11:32 am 1:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
258 95215 CSTM BUD FAST 11:32 am 11:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
259 95711 DR KYN FAST 5:30 am 11:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
260 11059 CHHAPRA EXPRESS 11:38 am 9:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
261 11055 GODAN EXPRESS 11:38 am 8:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
262 96210 BUD CSTM LOCAL 11:39 am 1:09 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
263 96616 TLA CSTM LOCAL 11:43 am 1:13 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
264 97039 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 11:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
265 17032 MUMBAI EXP 11:50 am 1:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
266 95109 CSTM KJT FAST 11:47 am 12:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
267 96615 CSTM TLA LOCAL 11:48 am 12:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
268 96316 ABH CSTM LOCAL 11:50 am 1:21 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
269 95217 CSTM BUD FAST 11:51 am 12:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
270 95120 KJT CSTM FAST 11:54 am 12:56 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
271 96510 ASO CSTM LOCAL 11:56 am 1:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
272 96313 DR ABH LOCAL 11:57 am 12:11 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
273 12362 CSTM ASANSOL EX 12:00 pm 11:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
274 01711 CSTM JBP SPL 12:00 pm 5:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
275 12869 HOWRAH SUP EXP 12:00 pm 7:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
276 12546 KARMABHUMI EXP 12:00 pm 12:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
277 15548 LTT JYG JANSADHARAN EXP 12:00 pm 11:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
278 12118 MANMAD LTT EXP 12:03 pm 1:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
279 97041 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 12:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
280 22511 KARMABHOOMI EXP 12:10 pm 6:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
281 96212 BUD CSTM LOCAL 12:09 pm 1:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
282 95607 CSTM TLA SEMI FAST 12:12 pm 12:29 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
283 96618 TLA CSTM LOCAL 12:15 pm 1:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
284 97043 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 12:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
285 95111 CSTM KJT FAST 12:17 pm 1:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
286 11042 MUMBAI EXPRESS 12:20 pm 1:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
287 96318 ABH CSTM LOCAL 12:19 pm 1:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
288 12880 BBS LTT SF EXP 12:25 pm 1:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
289 12812 HTE LTT SUPER 12:25 pm 1:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
290 22847 VSKP LTT EXPRES 12:25 pm 1:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
291 96214 BUD CSTM LOCAL 12:26 pm 1:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
292 96617 CSTM TLA LOCAL 12:26 pm 12:43 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
293 97045 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 12:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
294 95412 KSRA CSTM FAST 12:31 pm 1:31 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
295 95409 CSTM KSRA FAST 12:34 pm 1:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
296 96320 ABH CSTM LOCAL 12:37 pm 2:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
297 11202 AJNI LTT EXPRES 12:40 pm 1:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
298 11206 NZB LTT EXP 12:40 pm 1:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
299 96315 CSTM ABH LOCAL 12:39 pm 12:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
300 96620 TLA CSTM LOCAL 12:42 pm 2:09 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
301 96216 BUD CSTM LOCAL 12:48 pm 2:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
302 95713 CSTM KYN FAST 5:30 am 12:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
303 11094 MAHANAGARI EXP 12:55 pm 2:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
304 96619 CSTM TLA LOCAL 12:53 pm 1:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
305 11075 LTT BIDR EXPRES 12:55 pm 4:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
306 95219 CSTM BUD FAST 12:54 pm 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
307 11017 LTT KARAIKAL EX 12:55 pm 6:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
308 11011 LTT NANDED EXP 12:55 pm 4:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
309 96622 TLA CSTM LOCAL 12:57 pm 2:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
310 11065 DARBHANGA EXP 1:00 pm 1:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
311 11061 MUZAFFARPUR EXP 1:00 pm 10:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
312 96317 CSTM ABH LOCAL 1:01 pm 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
313 95122 KJT CSTM FAST 1:01 pm 2:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
314 16351 NAGARCOIL EXP 1:08 pm 4:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
315 16339 NAGARCOIL EXP 1:08 pm 3:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
316 16331 TRIVANDRAM EXP 1:08 pm 3:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
317 96624 TNA CSTM LOCAL 1:12 pm 2:39 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
318 11014 LOKMANYA TT EXP 1:15 pm 2:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
319 97047 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
320 96322 ABH CSTM LOCAL 1:20 pm 2:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
321 95003 CSTM KHPI FAST 1:20 pm 2:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
322 11071 KAMAYANI EXPRES 1:25 pm 7:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
323 96621 CSTM TLA LOCAL 1:24 pm 1:41 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
324 96319 CSTM ABH LOCAL 1:32 pm 1:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
325 95414 KSRA CSTM SEMI FAST 1:36 pm 2:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
326 96205 TNA BUD LOCAL 1:37 pm 1:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
327 17031 HYDERABAD EXP 1:40 pm 5:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
328 96324 ABH CSTM LOCAL 1:41 pm 3:09 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
329 97049 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 1:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
330 12617 MANGALA LDWEEP 1:43 pm 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
331 95411 CSTM KSRA SEMI FAST 1:45 pm 3:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
332 95208 BUD CSTM FAST 1:48 pm 2:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
333 97051 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 1:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
334 96626 TLA CSTM LOCAL 1:51 pm 3:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
335 97053 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 1:52 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
336 96321 CSTM ABH LOCAL 1:56 pm 2:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
337 01712 JBP LTT SUP SPL 1:58 pm 2:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
338 95715 CSTM KYN FAST 5:30 am 2:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
339 95505 CSTM ASO SEMI FAST 2:06 pm 2:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
340 11073 LTT CHENNAI EX 2:08 pm 1:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
341 95113 CSTM KJT FAST 2:11 pm 3:04 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
342 97055 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 2:11 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
343 96628 TLA CSTM LOCAL 2:12 pm 3:39 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
344 95124 KJT CSTM FAST 2:13 pm 3:14 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
345 12142 PPTA LTT EXP 2:15 pm 3:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
346 96323 CSTM ABH LOCAL 2:17 pm 2:31 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
347 96326 ABH CSTM LOCAL 2:18 pm 3:47 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
348 96623 CSTM TLA LOCAL 2:21 pm 2:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
349 12188 JBP GARIB RATH 2:25 pm 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
350 97057 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 2:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
351 95210 BUD CSTM FAST 2:33 pm 3:34 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
352 96328 ABH CSTM LOCAL 2:39 pm 4:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
353 95115 CSTM KJT FAST 2:40 pm 3:33 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
354 96625 CSTM TLA LOCAL 2:41 pm 2:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
355 12071 JAN SHATABDI EX 2:43 pm 9:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
356 96207 CSTM BUD LOCAL 2:45 pm 3:06 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
357 11060 CPR LTT EXPRESS 2:50 pm 3:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
358 11056 GODAN EXPRESS 2:50 pm 3:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
359 95416 KSRA CSTM SEMI FAST 2:48 pm 3:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
360 97059 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 2:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
361 96325 CSTM ABH LOCAL 2:54 pm 3:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
362 95126 KJT CSTM FAST 2:54 pm 3:54 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
363 96407 CSTM KSRA LOCAL 2:57 pm 4:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
364 11041 CSTM CHENNAI EX 3:00 pm 4:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
365 97061 CSTM KYN LOCAL 5:30 am 3:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
366 11074 CHENNAI LTT EXP 3:05 pm 4:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
367 95318 ABH CSTM FAST 3:05 pm 4:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
368 22103 LTT FD SUP EXP 3:07 pm 5:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
369 22109 LTT NZM AC EXP 3:07 pm 10:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
370 96509 CSTM ASO LOCAL