Home » Trains » Trains From

Trains from Thane (TNA)

# No Train Name (Num) Departure Arrival Running days
1 96347 CSTM ABH LOCAL 12:01 am 12:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
2 22116 KRMI LTT AC SUP 12:05 am 12:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
3 11057 AMRITSAR EXPRES 12:10 am 4:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
4 97136 KYN CLA LOCAL 12:08 am 12:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
5 96110 KJT CSTM LOCAL 12:12 am 1:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
6 97441 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 12:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
7 96655 CSTM TLA LOCAL 12:16 am 1:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
8 97138 KYN TNA LOCAL 5:30 am 12:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
9 96404 KSRA CSTM LOCAL 12:22 am 1:18 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
10 96117 CSTM KJT LOCAL 12:26 am 1:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
11 11003 RAJYA RANI EXP 12:30 am 12:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
12 97140 KYN TNA LOCAL 5:30 am 12:29 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
13 96652 TLA CLA LOCAL 12:32 am 12:59 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
14 11043 MADURAI EXPRESS 12:35 am 11:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
15 96349 CSTM ABH LOCAL 12:36 am 1:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
16 96228 BUD CSTM LOCAL 12:39 am 1:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
17 97443 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 12:39 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
18 96657 CSTM TLA LOCAL 12:43 am 1:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
19 97445 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 12:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
20 11093 MAHANAGARI EXP 12:50 am 4:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
21 96230 BUD TNA LOCAL 5:30 am 12:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
22 96301 CSTM ABH LOCAL 12:57 am 1:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
23 96401 CSTM KSRA LOCAL 1:09 am 2:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
24 97301 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 1:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
25 96101 CSTM KJT LOCAL 1:32 am 2:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
26 22115 LTT KRMI AC SUP 1:35 am 11:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
27 11028 MUMBAI MAIL 2:45 am 3:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
28 11062 MFP LTT EXPRESS 2:55 am 3:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
29 11066 DBG LTT EXPRESS 2:55 am 3:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
30 11020 KONARK EXPRESS 3:00 am 3:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
31 11058 ASR CSTM EXP 3:05 am 4:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
32 51118 DHI CSN PASS 3:05 am 4:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
33 51030 BJP BB FAST PAS 3:20 am 4:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
34 51034 CSTM FAST PASS 3:20 am 4:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
35 51028 FAST PASSENGER 3:20 am 4:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
36 11016 KUSHINAGAR EXP 3:35 am 4:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
37 16382 CAPE MUMBAI EXP 3:45 am 4:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
38 12132 SAINAGAR DR EXP 3:50 am 4:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
39 96102 KJT CSTM LOCAL 4:02 am 5:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
40 18030 SHM LTT EXPRESS 4:10 am 4:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
41 96302 ABH CSTM LOCAL 4:36 am 5:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
42 11402 NANDIGRAM EXP 4:40 am 5:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
43 96602 TLA CSTM LOCAL 4:48 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
44 10112 KONKAN KANYA EX 4:55 am 5:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
45 96403 CSTM KSRA LOCAL 5:03 am 6:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
46 96104 KJT CSTM LOCAL 5:03 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
47 11044 LOKAMANYA TT EX 5:05 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
48 96601 VVH TLA LOCAL 5:11 am 5:59 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
49 96003 CSTM KHPI LOCAL 5:15 am 7:06 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
50 97002 KYN CSTM LOCAL 5:15 am 6:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
51 12174 UDYOG NAGRI EXP 5:20 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
52 01714 HBJ CSTM SUP SP 5:23 am 6:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
53 96604 TLA CSTM LOCAL 5:23 am 6:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
54 99000 PNVL TNA LOCAL 5:30 am 5:29 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
55 96304 ABH CSTM LOCAL 5:35 am 6:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
56 96603 VVH TLA LOCAL 5:36 am 6:24 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
57 12165 LTT BSB SUP EXP 5:40 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
58 21067 PBH RBL EXP 5:40 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
59 11067 SAKET EXPRESS 5:40 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
60 11069 TULSI EXPRESS 5:40 am 8:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
61 96107 CSTM KJT LOCAL 5:40 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
62 11004 RAJYA RANI EXP 5:45 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
63 97004 KYN CSTM LOCAL 5:46 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
64 12051 JAN SHATABDI EX 5:50 am 4:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
65 96201 VVH BUD LOCAL 5:48 am 6:41 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
66 99100 BEPR TNA LOCAL 5:30 am 5:49 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
67 97006 KYN CSTM LOCAL 5:52 am 6:49 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
68 12620 MATSYAGANDA EXP 5:55 am 6:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
69 96405 CSTM KSRA LOCAL 5:56 am 7:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
70 12116 SIDDHESWAR EXP 6:00 am 6:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
71 96303 CLA ABH LOCAL 6:00 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
72 51153 CSTM BSL PASS 6:01 am 6:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
73 96106 KJT CSTM LOCAL 6:00 am 6:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
74 96402 KSRA CSTM LOCAL 6:04 am 7:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
75 99400 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 6:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
76 12106 VIDARBHA EXPRES 6:05 am 7:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
77 95102 KJT CSTM FAST 6:07 am 6:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
78 96503 CSTM ASO LOCAL 6:10 am 7:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
79 97202 DI CSTM LOCAL 6:12 am 7:09 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
80 96109 CSTM KJT LOCAL 6:14 am 7:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
81 17058 DEVAGIRI EXP 6:15 am 7:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
82 99402 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 6:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
83 22105 INDRAYANI EXP 6:16 am 9:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
84 97008 KYN CSTM LOCAL 6:16 am 7:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
85 96605 VVH TLA LOCAL 6:22 am 7:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
86 97010 KYN CSTM LOCAL 6:24 am 7:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
87 96305 CSTM ABH LOCAL 6:26 am 7:11 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
88 99002 PNVL TNA LOCAL 5:30 am 6:26 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
89 17412 MAHALAXMI EXP 6:30 am 7:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
90 97001 CSTM KYN LOCAL 6:30 am 7:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
91 96306 ABH CSTM LOCAL 6:31 am 7:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
92 95104 KJT CSTM FAST 6:34 am 7:14 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
93 97012 KYN CSTM LOCAL 6:35 am 7:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
94 99404 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 6:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
95 96307 CSTM ABH LOCAL 6:38 am 7:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
96 96502 ASO CSTM LOCAL 6:39 am 7:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
97 97003 VVH KYN LOCAL 6:42 am 7:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
98 95701 CSTM KYN FAST 6:45 am 7:07 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
99 97014 KYN CSTM LOCAL 6:47 am 7:44 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
100 96607 CSTM TLA LOCAL 6:48 am 7:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
101 12154 HBJ LTT SUP EXP 6:50 am 7:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
102 17617 TAPOVAN EXPRESS 6:50 am 6:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
103 97005 CSTM KYN LOCAL 6:52 am 7:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
104 99200 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 6:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
105 96308 ABH CSTM LOCAL 6:56 am 7:53 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
106 95101 CSTM KJT FAST 6:56 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
107 96505 CSTM ASO LOCAL 7:00 am 8:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
108 15017 GORAKHPUR EXP 7:00 am 7:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
109 97016 KYN DR LOCAL 7:00 am 7:39 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
110 99406 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 7:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
111 95106 KJT CSTM FAST 7:04 am 7:46 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
112 96606 TLA CSTM LOCAL 7:04 am 8:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
113 97007 VVH KYN LOCAL 7:04 am 7:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
114 96309 CSTM ABH LOCAL 7:08 am 7:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
115 95201 CSTM BUD FAST 7:08 am 7:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
116 97018 KYN CSTM LOCAL 7:11 am 8:09 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
117 97201 CSTM DI LOCAL 7:13 am 7:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
118 12127 INTERCITY EXP 7:14 am 9:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
119 99004 PNVL TNA LOCAL 5:30 am 7:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
120 96504 ASO CSTM LOCAL 7:16 am 8:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
121 97009 CSTM KYN LOCAL 7:17 am 7:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
122 22114 KCVL LTT SF EXP 7:20 am 8:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
123 96609 CSTM TLA LOCAL 7:21 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
124 99408 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 7:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
125 97020 KYN CSTM LOCAL 7:23 am 8:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
126 99202 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 7:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
127 97011 CSTM KYN LOCAL 7:29 am 8:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
128 95103 CSTM KJT SEMI FAST 7:30 am 8:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
129 97022 KYN CSTM LOCAL 7:32 am 8:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
130 97203 CSTM DI LOCAL 7:33 am 7:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
131 11007 DECCAN EXPRESS 7:35 am 11:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
132 95704 KYN CSTM FAST 7:34 am 8:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
133 95301 CSTM ABH FAST 7:35 am 8:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
134 96608 TLA CLA LOCAL 7:36 am 8:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
135 95202 BUD CSTM FAST 7:38 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
136 97013 CSTM KYN LOCAL 7:38 am 8:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
137 96310 ABH CSTM LOCAL 7:40 am 8:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
138 99102 BEPR TNA LOCAL 5:30 am 7:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
139 95402 KSRA CSTM FAST 7:42 am 8:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
140 96203 VVH BUD LOCAL 7:42 am 8:39 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
141 97024 KYN CSTM LOCAL 7:44 am 8:41 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
142 95401 CSTM KSRA FAST 7:45 am 9:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
143 95108 KJT CSTM FAST 7:46 am 8:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
144 99410 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 7:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
145 97303 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 7:46 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
146 10103 MANDOVI EXPRESS 7:50 am 8:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
147 97015 CSTM KYN LOCAL 7:49 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
148 95302 ABH CSTM FAST 7:50 am 8:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
149 97026 KYN CSTM LOCAL 7:51 am 8:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
150 99006 PNVL TNA LOCAL 5:30 am 7:51 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
151 95501 CSTM ASO FAST 7:54 am 9:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
152 95002 KHPI CSTM FAST 7:54 am 8:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
153 97305 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 7:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
154 97204 DI CSTM LOCAL 7:55 am 8:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
155 96611 CSTM TLA LOCAL 7:58 am 8:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
156 95706 KYN DR FAST 7:59 am 8:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
157 97205 VVH DI LOCAL 8:02 am 8:24 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
158 99204 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 8:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
159 95602 TLA CSTM FAST 8:03 am 8:46 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
160 95303 CSTM ABH FAST 8:05 am 8:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
161 97307 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 8:06 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
162 97017 CSTM KYN LOCAL 8:09 am 8:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
163 12519 LTT KYQ AC EXP 8:10 am 4:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
164 99412 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 8:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
165 95304 ABH CSTM FAST 8:10 am 8:53 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
166 97028 KYN CSTM LOCAL 8:10 am 9:07 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
167 95703 CSTM KYN FAST 8:11 am 8:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
168 95110 KJT CSTM FAST 8:13 am 8:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
169 97206 DI CSTM LOCAL 8:14 am 9:11 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
170 95404 KHPI CSTM FAST 8:17 am 9:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
171 99008 PNVL TNA LOCAL 5:30 am 8:17 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
172 97309 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 8:18 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
173 95708 KYN CSTM SEMI FAST 8:20 am 9:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
174 97019 CSTM KYN LOCAL 8:21 am 8:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
175 99414 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 8:22 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
176 97030 KYN CSTM LOCAL 8:24 am 9:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
177 95306 ABH CSTM FAST 8:25 am 9:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
178 97311 DR TNA LOCAL 5:30 am 8:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
179 95001 CSTM KHPI FAST 8:29 am 10:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
180 97207 CSTM DI LOCAL 8:32 am 8:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
181 95112 KJT CSTM FAST 8:32 am 9:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
182 97032 KYN CSTM LADIES SPL 8:32 am 9:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
183 95203 CSTM BUD FAST 8:34 am 9:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
184 96507 CSTM ASO LOCAL 8:36 am 9:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
185 95802 DI CSTM SEMI FAST 8:36 am 9:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
186 99206 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 8:38 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
187 95502 ASO CSTM FAST 8:40 am 9:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
188 97034 KYN CSTM LOCAL 8:40 am 9:39 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
189 97313 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 8:41 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
190 95308 ABH CSTM FAST 8:44 am 9:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
191 96610 TLA CSTM LOCAL 8:44 am 9:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
192 97021 CSTM KYN LOCAL 8:45 am 9:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
193 99416 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 8:44 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
194 95710 KYN CSTM FAST 8:48 am 9:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
195 97023 CLA KYN LOCAL 8:49 am 9:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
196 95204 BUD CSTM FAST 8:51 am 9:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
197 99010 PNVL TPL FAST 5:30 am 8:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
198 97315 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 8:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
199 95406 KSRA CSTM FAST 8:55 am 9:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
200 97036 KYN DR LOCAL 8:56 am 9:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
201 95310 ABH CSTM FAST 8:58 am 9:41 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
202 99418 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 8:59 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
203 95305 CSTM ABH FAST 9:01 am 9:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
204 95714 KYN CSTM FAST 9:01 am 9:44 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
205 97025 CSTM KYN LOCAL 9:02 am 9:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
206 97208 DI CSTM LOCAL 9:02 am 10:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
207 95114 KJT CSTM FAST 9:04 am 9:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
208 97317 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 9:06 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
209 95705 CSTM KYN FAST 9:08 am 9:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
210 99208 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 9:07 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
211 95712 KYN CSTM SEMI FAST 9:10 am 9:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
212 97319 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 9:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
213 97027 CSTM KYN LOCAL 9:13 am 9:44 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
214 95901 DR TNA FAST 5:30 am 9:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
215 22102 RAJYA RANI EXP 9:15 am 9:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
216 95205 CSTM BUD FAST 9:15 am 9:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
217 95403 CSTM KSRA FAST 9:18 am 10:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
218 99420 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 9:17 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
219 11029 KOYNA EXPRESS 9:20 am 8:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
220 96612 TLA CSTM LOCAL 9:19 am 10:17 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
221 97321 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 9:19 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
222 97209 CSTM DI LOCAL 9:22 am 9:46 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
223 95312 ABH CSTM FAST 9:23 am 10:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
224 95716 KYN CSTM SEMI FAST 9:26 am 10:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
225 95105 CSTM KJT FAST 9:27 am 10:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
226 99210 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 9:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
227 95504 ASO CSTM FAST 9:29 am 10:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
228 97323 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 9:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
229 97210 DI CSTM LOCAL 9:29 am 10:29 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
230 12134 MUMBAI EXP 9:30 am 10:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
231 95307 CSTM ABH FAST 9:30 am 10:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
232 95116 KJT CSTM FAST 9:32 am 10:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
233 97029 CSTM KYN LOCAL 9:33 am 10:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
234 99422 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 9:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
235 95718 KYN CSTM SEMI FAST 9:35 am 10:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
236 95707 CSTM KYN FAST 9:38 am 10:09 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
237 95903 CSTM TNA FAST 5:30 am 9:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
238 99212 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 9:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
239 95905 CSTM TNA FAST 5:30 am 9:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
240 95207 CSTM BUD FAST 9:46 am 10:26 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
241 97325 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 9:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
242 99424 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 9:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
243 97031 CSTM KYN LOCAL 9:50 am 10:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
244 95601 CSTM TLA FAST 9:50 am 10:26 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
245 95604 TLA CSTM SEMI FAST 9:50 am 10:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
246 96202 BUD DR LOCAL 9:54 am 10:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
247 95309 CSTM ABH FAST 9:54 am 10:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
248 95907 CSTM TNA FAST 5:30 am 9:56 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
249 97038 KYN CSTM LOCAL 9:58 am 10:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
250 95603 CSTM TLA SEMI FAST 10:01 am 10:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
251 97327 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 10:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
252 95408 KSRA CSTM FAST 10:03 am 10:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
253 99214 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 10:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
254 95209 CSTM BUD FAST 10:05 am 10:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
255 95206 BUD CSTM FAST 10:07 am 10:51 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
256 97040 KYN CSTM LOCAL 10:07 am 11:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
257 95503 CSTM ASO FAST 10:08 am 11:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
258 97033 CSTM KYN LOCAL 10:09 am 10:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
259 95722 KYN DR FAST 10:10 am 10:39 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
260 99012 PNVL TNA LOCAL 5:30 am 10:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
261 95107 CSTM KJT FAST 10:12 am 11:26 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
262 97211 CSTM DI LOCAL 10:13 am 10:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
263 95720 KYN CSTM SEMI FAST 10:13 am 10:56 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
264 95314 ABH CSTM FAST 10:16 am 11:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
265 99426 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 10:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
266 95605 CSTM TLA SEMI FAST 10:19 am 11:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
267 97329 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 10:19 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
268 97212 DI DR LOCAL 10:20 am 10:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
269 95118 KJT CSTM FAST 10:20 am 11:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
270 95211 CSTM BUD FAST 10:22 am 11:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
271 95909 CSTM TNA FAST 5:30 am 10:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
272 97042 KYN CSTM LOCAL 10:24 am 11:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
273 95405 CSTM KSRA FAST 10:25 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
274 97035 DR KYN LOCAL 10:27 am 10:59 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
275 95311 CSTM ABH FAST 10:29 am 11:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
276 12126 PRAGATI EXPRESS 10:30 am 11:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
277 99428 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 10:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
278 97213 CSTM DI LOCAL 10:30 am 10:53 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
279 96506 ASO CSTM LOCAL 10:32 am 11:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
280 97037 CSTM KYN LOCAL 10:33 am 11:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
281 95911 CSTM TNA FAST 5:30 am 10:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
282 97331 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 10:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
283 97044 KYN CSTM LOCAL 10:41 am 11:38 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
284 96613 CSTM TLA LOCAL 10:43 am 11:31 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
285 99430 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 10:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
286 95709 CSTM KYN FAST 10:46 am 11:18 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
287 97046 KYN CSTM LOCAL 10:46 am 11:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
288 99216 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 10:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
289 13201 RJPB LTT EXP 10:50 am 11:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
290 95316 ABH CSTM FAST 10:50 am 11:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
291 95313 CSTM ABH FAST 10:50 am 11:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
292 97333 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 10:49 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
293 95213 CSTM BUD FAST 10:54 am 11:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
294 99014 PNVL TNA LOCAL 5:30 am 10:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
295 96311 CSTM ABH LOCAL 10:57 am 11:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
296 97048 KYN CSTM LOCAL 10:58 am 11:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
297 11024 SAHYADRI EXP 11:00 am 11:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
298 95407 CSTM KSRA FAST 11:00 am 12:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
299 95004 KHPI CSTM FAST 11:01 am 11:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
300 99432 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 11:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
301 96204 BUD CSTM LOCAL 11:03 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
302 95801 CSTM DI FAST 11:03 am 11:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
303 51196 BPQ WR PASS 11:05 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
304 97335 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 11:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
305 12140 SEWAGRAM EXP 11:05 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
306 95913 CSTM TNA FAST 5:30 am 11:06 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
307 97214 DI CSTM LOCAL 11:07 am 12:04 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
308 95215 CSTM BUD FAST 11:09 am 11:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
309 97039 CSTM KYN LOCAL 11:10 am 11:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
310 96508 ASO CSTM LOCAL 11:11 am 12:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
311 95711 DR KYN FAST 11:12 am 11:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
312 11059 CHHAPRA EXPRESS 11:15 am 9:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
313 11055 GODAN EXPRESS 11:15 am 8:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
314 99434 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 11:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
315 96615 CSTM TLA LOCAL 11:17 am 12:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
316 97050 KYN CSTM LOCAL 11:20 am 12:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
317 95606 TLA CSTM FAST 11:21 am 12:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
318 99016 PNVL TNA LOCAL 5:30 am 11:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
319 97337 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 11:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
320 97216 DI CSTM LOCAL 11:24 am 12:21 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
321 95109 CSTM KJT FAST 11:25 am 12:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
322 96313 DR ABH LOCAL 11:26 am 12:11 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
323 96312 ABH CSTM LOCAL 11:28 am 12:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
324 11054 AMH LTT EXP 11:30 am 12:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
325 95217 CSTM BUD FAST 11:29 am 12:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
326 97041 CSTM KYN LOCAL 11:31 am 12:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
327 99218 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 11:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
328 96206 BUD CSTM LOCAL 11:35 am 12:33 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
329 97339 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 11:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
330 95607 CSTM TLA SEMI FAST 11:39 am 12:29 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
331 97052 KYN CSTM LOCAL 11:39 am 12:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
332 99436 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 11:38 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
333 97043 CSTM KYN LOCAL 11:43 am 12:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
334 97215 CSTM DI LOCAL 11:46 am 12:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
335 95410 KSRA CSTM FAST 11:47 am 12:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
336 96614 TLA CSTM LOCAL 11:48 am 12:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
337 12072 JANSHATABDI EXP 11:50 am 12:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
338 96208 BUD CSTM LOCAL 11:52 am 12:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
339 97341 DR TNA LOCAL 5:30 am 11:51 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
340 99438 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 11:53 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
341 95111 CSTM KJT FAST 11:55 am 1:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
342 96617 CSTM TLA LOCAL 11:55 am 12:43 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
343 97054 KYN CSTM LOCAL 11:56 am 12:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
344 97045 CSTM KYN LOCAL 11:59 am 12:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
345 99018 PNVL TNA LOCAL 5:30 am 11:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
346 97056 KYN DR LOCAL 12:00 pm 12:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
347 95409 CSTM KSRA FAST 12:02 pm 1:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
348 96314 ABH CSTM LOCAL 12:03 pm 1:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
349 97343 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 12:03 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
350 16345 NETRAVATI EXP 12:05 pm 7:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
351 96315 CSTM ABH LOCAL 12:08 pm 12:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
352 95724 KYN CSTM FAST 12:08 pm 12:52 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
353 99440 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 12:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
354 96210 BUD CSTM LOCAL 12:11 pm 1:09 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
355 99220 NERUL THANE LOCAL 5:30 am 12:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
356 97345 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 12:13 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
357 95120 KJT CSTM FAST 12:14 pm 12:56 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
358 96616 TLA CSTM LOCAL 12:15 pm 1:13 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
359 95713 CSTM KYN FAST 12:17 pm 12:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
360 97347 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 12:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
361 97218 DI CSTM LOCAL 12:19 pm 1:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
362 12118 MANMAD LTT EXP 12:20 pm 1:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
363 96619 CSTM TLA LOCAL 12:22 pm 1:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
364 96316 ABH CSTM LOCAL 12:23 pm 1:21 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
365 96510 ASO CSTM LOCAL 12:27 pm 1:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
366 97349 CSTM TNA LOCAL 5:30 am 12:27 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
367 99442 VASHI THANE LOCAL 5:30 am 12:28 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
368 96317 CSTM ABH LOCAL 12:30 pm 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
369 97058 KYN CSTM LOCAL 12:31 pm 1:29 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
370 11075 LTT BIDR EXPRES 12:33 pm 4:00 am
  • SUN
  • MON