Home » Trains

Trains from Howrah Jn (HWH)

# No Train Name (Num) Departure Arrival Running days
1 36860 BWN HWH CHORD 5:30 am 12:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
2 63502 BWN HWH LOCAL 5:30 am 12:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
3 37398 TAK HWH LOCAL 5:30 am 12:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
4 15902 DBRG SBC EXPRES 1:05 am 11:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
5 12510 GHY BNC EXPRESS 1:05 am 11:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
6 12514 GHY SC EXPRESS 1:05 am 4:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
7 12516 GHY TVC EXPRESS 1:05 am 10:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
8 12508 GHY TVC EXPRESS 1:05 am 10:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
9 15236 DBG HWH EXPRESS 5:30 am 3:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
10 15272 JANSADHARAN EXP 5:30 am 3:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
11 53050 MKA HWH PASS 5:30 am 3:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
12 12370 HW HWH S F EXP 5:30 am 3:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
13 12328 UPASANA EXPRESS 5:30 am 3:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
14 12666 CAPE HOWRAH EXP 5:30 am 3:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
15 12664 HOWRAH EXPRESS 5:30 am 3:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
16 12101 JNANESWARI DELX 5:30 am 3:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
17 22905 OKHA HOWRAH EXP 5:30 am 3:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
18 12905 PBR HOWRAH EXP 5:30 am 3:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
19 13024 GAYA HWH EXPRES 5:30 am 3:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
20 53002 AZ HWH PASS 5:30 am 3:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
21 12129 AZAD HIND EXP 5:30 am 3:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
22 22308 BKN HWH SUPFAST 5:30 am 4:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
23 12308 JU HWH SUPFAST 5:30 am 4:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
24 13022 MITHILA EXPRESS 5:30 am 4:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
25 37212 BDC HWH LOCAL 5:30 am 4:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
26 12840 HOWRAH MAIL 5:30 am 4:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
27 11447 SHAKTIPUNJ EXP 5:30 am 4:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
28 58014 BKSC HWH PAS 5:30 am 4:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
29 58012 CKP HWH PAS 5:30 am 4:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
30 53004 MLDT HWH F PAS 5:30 am 4:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
31 38302 MCA HWH LOCAL 5:30 am 4:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
32 02838 PURI HWH SF SPL 5:30 am 4:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
33 37214 BDC HWH LOCAL 5:30 am 4:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
34 12838 PURI HWH EXPRES 5:30 am 4:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
35 38402 PKU HWH LOCAL 5:30 am 4:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
36 38404 PKU HWH LOCAL 5:30 am 5:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
37 12346 SARAIGHAT EXP 5:30 am 5:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
38 36812 BWN HWH CHORD 5:30 am 5:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
39 38304 MCA HWH LOCAL 5:30 am 5:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
40 37312 TAK HWH LOCAL 5:30 am 5:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
41 37812 BWN HWH LOCAL 5:30 am 5:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
42 13072 JMP HWH EXP 5:30 am 5:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
43 38702 KGP HWH LOCAL 5:30 am 5:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
44 15960 KAMRUP EXPRESS 5:30 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
45 37216 BDC HWH LOCAL 5:30 am 5:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
46 12809 HOWRAH MAIL 5:30 am 5:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
47 38406 PKU HWH LOCAL 5:30 am 5:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
48 12324 NDLS HWH EXPRES 5:30 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
49 12274 HWH DURONTO EXP 5:30 am 6:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
50 38306 MCA HWH LOCAL 5:30 am 6:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
51 12864 YPR HOWRAH EXP 5:30 am 6:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
52 37218 BDC HWH LOCAL 5:30 am 6:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
53 13064 BLGT HWH EXPRES 5:30 am 6:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
54 36814 BWN HWH CHORD 5:30 am 6:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
55 38408 PKU HWH LOCAL 5:30 am 6:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
56 37314 TAK HWH LOCAL 5:30 am 6:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
57 18006 KORAPUT HWH EXP 5:30 am 6:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
58 37814 BWN HWH LOCAL 5:30 am 6:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
59 38704 KGP HWH LOCAL 5:30 am 6:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
60 18616 KRIYA YOGA EXP 5:30 am 6:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
61 12352 RJPB HWH EXPRES 5:30 am 6:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
62 37220 BDC HWH LOCAL 5:30 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
63 12178 CHAMBAL EXPRESS 5:30 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
64 12176 CHAMBAL EXPRESS 5:30 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
65 22911 SHIPRA EXPRESS 5:30 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
66 13010 DOON EXPRESS 5:30 am 6:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
67 23010 DOON EXXPRESS 5:30 am 6:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
68 38410 PKU HWH LOCAL 5:30 am 6:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
69 37912 KWAE HWH LOCAL 5:30 am 7:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
70 38902 AMZ HWH LOCAL 5:30 am 7:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
71 36816 BWN HWH CHORD 5:30 am 7:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
72 12888 PURI HWH EXPRES 5:30 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
73 12896 PURI HWH EXPRES 5:30 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
74 12882 PURI HWH G RATH 5:30 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
75 15643 PURI KYQ EXPRES 7:30 am 6:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
76 22804 SBP HWH SUP EXP 5:30 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
77 37316 TAK HWH LOCAL 5:30 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
78 05007 RMR HWH SPL 5:30 am 7:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
79 38802 MDN HWH LOCAL 5:30 am 7:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
80 13006 ASR HWH MAIL 5:30 am 7:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
81 15712 KIR HWH EXPRESS 5:30 am 7:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
82 15722 PAHARIA EXPRESS 7:50 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
83 37816 BWN HWH LOCAL 5:30 am 7:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
84 38412 PKU HWH LOCAL 5:30 am 7:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
85 12334 VIBHUTI EXPRESS 5:30 am 7:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
86 37222 BDC HWH LOCAL 5:30 am 7:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
87 36818 BWN HWH CHORD 5:30 am 7:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
88 38310 MCA HWH LOCAL 5:30 am 7:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
89 37224 BDC HWH LOCAL 5:30 am 7:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
90 12312 KALKA MAIL 5:30 am 7:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
91 37318 TAK HWH LOCAL 5:30 am 7:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
92 38706 KGP HWH LOCAL 5:30 am 8:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
93 37818 BWN HWH LOCAL 5:30 am 8:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
94 18410 SRIJAGANNATH EX 5:30 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
95 36820 BWN HWH CHORD 5:30 am 8:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
96 37226 BDC HWH LOCAL 5:30 am 8:18 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
97 03062 LTT HWH SPECIAL 5:30 am 8:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
98 38414 PKU HWH LOCAL 5:30 am 8:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
99 12151 SAMARSATA EXP 5:30 am 8:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
100 37822 BWN HWH FAST 5:30 am 8:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
101 38904 AMZ HWH LOCAL 5:30 am 8:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
102 36072 GRAE HWH LOCAL 5:30 am 8:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
103 37820 BWN HWH LOCAL 5:30 am 8:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
104 37366 TAK HWH LOCAL 5:30 am 8:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
105 37914 KWAE HWH LOCAL 5:30 am 8:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
106 12342 AGNIBINA EXPRES 5:30 am 8:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
107 38804 MDN HWH LOCAL 5:30 am 8:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
108 37112 BRMH HWH LOCAL 5:30 am 8:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
109 36822 BWN HWH CHORD 5:30 am 8:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
110 38806 MDN HWH FAST 5:30 am 9:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
111 37042 SHE HWH LOCAL 5:30 am 9:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
112 37228 BDC HWH LOCAL 5:30 am 9:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
113 37394 SIU HWH LOCAL 5:30 am 9:09 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
114 38416 PKU HWH LOCAL 5:30 am 9:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
115 37012 SRP HWH LOCAL 5:30 am 9:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
116 38104 ULB HWH LOCAL 5:30 am 9:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
117 37824 BWN HWH LOCAL 5:30 am 9:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
118 37320 TAK HWH LOCAL 5:30 am 9:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
119 36824 BWN HWH CHORD 5:30 am 9:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
120 38052 HLZ HWH LOCAL 5:30 am 9:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
121 37916 KWAE HWH LOCAL 5:30 am 9:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
122 38204 BZN HWH LOCAL 5:30 am 9:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
123 38808 MDN HWH LOCAL 5:30 am 9:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
124 37230 BDC HWH LOCAL 5:30 am 9:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
125 38906 AMZ HWH LOCAL 5:30 am 9:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
126 36826 BWN HWH CHORD 5:30 am 9:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
127 38708 KGP HWL LADIES SPL 5:30 am 9:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
128 37044 SHE HWH LOCAL 5:30 am 9:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
129 37202 BDC HWH LADIES SPL 5:30 am 9:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
130 68002 BELDA HWH MEMU 5:30 am 9:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
131 36082 MSAE HWH LOCAL 5:30 am 9:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
132 37386 HPL HWH LOCAL 5:30 am 9:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
133 37826 BWN HWH LOCAL 5:30 am 9:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
134 37232 BDC HWH LOCAL 5:30 am 9:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
135 37114 BRMH HWH LOCAL 5:30 am 9:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
136 38712 KGP HWH FAST 5:30 am 9:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
137 12302 KOLKATA RJDHNI 5:30 am 9:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
138 38710 KGP HWH LOCAL 5:30 am 10:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
139 37362 AMBG HWH LOCAL 5:30 am 10:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
140 36830 BWN HWH CHORD FAST 5:30 am 10:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
141 37234 BDC HWH LOCAL 5:30 am 10:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
142 58016 ADRA HWH PASS 5:30 am 10:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
143 53048 VISWABHARTI PAS 5:30 am 10:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
144 36828 BWN HWH CHORD 5:30 am 10:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
145 37612 PDA HWH LOCAL 5:30 am 10:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
146 38418 PKU HWH LOCAL 5:30 am 10:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
147 37918 KWAE HWH LOCAL 5:30 am 10:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
148 12814 STEEL EXP 5:30 am 10:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
149 12340 COALFIELD EXP 5:30 am 10:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
150 37046 SHE HWH LOCAL 5:30 am 10:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
151 38420 PKU HWH LOCAL 5:30 am 10:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
152 37014 SRP HWH LOCAL 5:30 am 10:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
153 38908 AMZ HWH LOCAL 5:30 am 10:38 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
154 37828 BWN HWH LOCAL 5:30 am 10:38 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
155 37368 AMBG HWH LOCAL 5:30 am 10:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
156 37236 BDC HWH LOCAL 5:30 am 10:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
157 12515 GUWAHATI EXP 11:15 am 5:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
158 12509 GUWAHATI EXP 11:15 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
159 37920 KWAE HWH LOCAL 5:30 am 10:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
160 12513 SC GHY EXP 11:15 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
161 37048 SHE HWH LOCAL 5:30 am 10:56 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
162 38810 MDN HWH LOCAL 5:30 am 10:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
163 37324 TAK HWH LOCAL 5:30 am 11:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
164 38106 ULB HWH LOCAL 5:30 am 11:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
165 37830 BWN HWH LOCAL 5:30 am 11:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
166 36032 CDAE HWH LOCAL 5:30 am 11:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
167 37116 BRMH HWH LOCAL 5:30 am 11:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
168 37050 SHE HWH LOCAL 5:30 am 11:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
169 38314 MCA HWH LOCAL 5:30 am 11:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
170 36832 BWN HWH CHORD 5:30 am 11:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
171 12828 PRR HWH EXP 5:30 am 11:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
172 13012 MLDT HWH INT EX 5:30 am 11:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
173 37238 BDC HWH LOCAL 5:30 am 11:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
174 58004 BHC HWH PASS 5:30 am 11:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
175 12332 HIMGIRI EXPRESS 5:30 am 11:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
176 36012 BRPA HWH LOCAL 5:30 am 11:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
177 53046 MAYURAKSHI F PA 5:30 am 11:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
178 12322 KOLKATA MAIL 5:30 am 11:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
179 38424 PKU HWH LOCAL 5:30 am 11:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
180 37016 SRP HWH LOCAL 5:30 am 11:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
181 37240 BDC HWH LOCAL 5:30 am 11:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
182 12842 COROMANDEL EXP 5:30 am 11:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
183 38426 PKU HWH LOCAL 5:30 am 11:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
184 37326 TAK HWH LOCAL 5:30 am 11:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
185 37052 SHE HWH LOCAL 5:30 am 12:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
186 36834 BWN HWH CHORD 5:30 am 12:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
187 53044 RGD HWH PASS 5:30 am 12:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
188 13044 RXL HWH EXPRESS 5:30 am 12:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
189 02510 KYQ BNC SUVIDHA 12:40 pm 9:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
190 38910 AMZ HWH LOCAL 5:30 am 12:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
191 37242 BDC HWH LOCAL 5:30 am 12:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
192 12859 GITANJALI EXP 5:30 am 12:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
193 38812 MDN HWH LOCAL 5:30 am 12:32 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
194 13020 BAGH EXPRESS 5:30 am 12:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
195 12074 BBS JAN SHATABD 5:30 am 12:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
196 37832 BWN HWH LOCAL 5:30 am 12:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
197 12306 KOLKATA RJDHNI 5:30 am 12:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
198 12250 NDLS HWH YUVA 5:30 am 12:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
199 38602 KIG HWH LOCAL 5:30 am 12:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
200 37328 TAK HWH LOCAL 5:30 am 12:47 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
201 13466 INTERCITY EXP 5:30 am 12:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
202 36034 CDAE HWH LOCAL 5:30 am 12:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
203 37054 SHE HWH LOCAL 5:30 am 12:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
204 37244 BDC HWH LOCAL 5:30 am 1:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
205 12937 GARBHA EXPRESS 5:30 am 1:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
206 37018 SRP HWH LOCAL 5:30 am 1:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
207 36836 BWN HWH CHORD 5:30 am 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
208 37652 MYM HWH LOCAL 5:30 am 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
209 38428 PKU HWH LOCAL 5:30 am 1:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
210 37246 BDC HWH LOCAL 5:30 am 1:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
211 12024 JANSHATABDI EXP 5:30 am 1:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
212 12833 HOWRAH EXPRESS 5:30 am 1:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
213 37056 SHE HWH LOCAL 5:30 am 1:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
214 02502 GHY HWH SPECIAL 5:30 am 1:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
215 38714 KGP HWH LOCAL 5:30 am 1:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
216 12042 NJP HWH SHATABD 5:30 am 1:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
217 37330 TAK HWH LOCAL 5:30 am 1:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
218 12278 SATABDI EXPRESS 5:30 am 1:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
219 37248 BDC HWH LOCAL 5:30 am 1:47 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
220 37834 BWN HWH LOCAL 5:30 am 1:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
221 18628 RNC HWH INT EXP 5:30 am 1:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
222 12858 TAMRALIPTA EXP 5:30 am 1:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
223 15901 DIBRUGARH EXP 2:15 pm 10:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
224 12507 GUWAHATI EXP 2:15 pm 8:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
225 13028 KAVI GURU EXP 5:30 am 1:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
226 15227 MUZAFFARPUR EXP 2:25 pm 4:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
227 38430 PKU HWH LOCAL 5:30 am 1:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
228 37922 KWAE HWH LOCAL 5:30 am 2:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
229 37332 TAK HWH LOCAL 5:30 am 2:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
230 36838 BWN HWH CHORD 5:30 am 2:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
231 22512 KARMABHOOMI EXP 2:35 pm 11:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
232 37250 BDC HWH LOCAL 5:30 am 2:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
233 22892 RNC HWH INT EXP 5:30 am 2:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
234 38814 MDN HWH LOCAL 5:30 am 2:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
235 37252 BDC HWH LOCAL 5:30 am 2:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
236 37364 AMBG HWH LOCAL 5:30 am 2:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
237 37836 BWN HWH LOCAL 5:30 am 2:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
238 38912 AMZ HWH LOCAL 5:30 am 2:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
239 22832 HOWRAH EXP 5:30 am 2:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
240 22818 MYS HOWRAH EXP 5:30 am 2:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
241 38816 MDN HWH LOCAL 5:30 am 2:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
242 13026 BPL HOWRAH EXP 5:30 am 3:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
243 37336 TAK HWH LOCAL 5:30 am 3:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
244 37614 PDA HWH LOCAL 5:30 am 3:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
245 37254 BDC HWH LOCAL 5:30 am 3:16 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
246 38316 MCA HWH LOCAL 5:30 am 3:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
247 36840 BWN HWH CHORD 5:30 am 3:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
248 37654 MYM HWH LOCAL 5:30 am 3:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
249 12338 SANTINIKETANEXP 5:30 am 3:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
250 13050 ASR HWH EXPRESS 5:30 am 3:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
251 38434 PKU HWH LOCAL 5:30 am 3:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
252 37322 TAK HWH LOCAL 5:30 am 3:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
253 37020 SRP HWH LOCAL 5:30 am 3:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
254 37256 BDC HWH LOCAL 5:30 am 3:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
255 38320 MCA HWH LOCAL 5:30 am 4:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
256 37838 BWN HWH LOCAL 5:30 am 4:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
257 36036 CDAE HWH LOCAL 5:30 am 4:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
258 12246 DURONTO EXPRESS 5:30 am 4:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
259 37258 HWH BDC LOCAL 5:30 am 4:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
260 18646 EAST COAST EXP 5:30 am 4:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
261 36842 BWN HWH CHORD 5:30 am 4:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
262 38818 MDN HWH LOCAL 5:30 am 4:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
263 38502 BCK HWH LOCAL 5:30 am 4:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
264 12372 JSM HWH SF EXP 5:30 am 4:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
265 37260 BDC HWH LOCAL 5:30 am 4:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
266 37388 TAK HWH LOCAL 5:30 am 4:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
267 37656 MYM HWH LOCAL 5:30 am 4:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
268 12382 POORVA EXPRESS 5:30 am 4:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
269 12304 POORVA EXPRESS 5:30 am 4:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
270 37370 AMBG HWH LOCAL 5:30 am 5:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
271 38718 KGP HWH LOCAL 5:30 am 5:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
272 37262 BDC HWH LOCAL 5:30 am 5:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
273 37118 BRMH HWH LOCAL 5:30 am 5:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
274 13016 HWH KAVIGURU EX 5:30 am 5:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
275 38436 PKU HWH LOCAL 5:30 am 5:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
276 37058 SHE HWH LOCAL 5:30 am 5:23 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
277 36844 BWN HWH CHORD 5:30 am 5:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
278 37840 BWN HWH LOCAL 5:30 am 5:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
279 38820 MDN HWH LOCAL 5:30 am 5:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
280 37340 TAK HWH LOCAL 5:30 am 5:43 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
281 12704 FALAKNUMA EXP 5:30 am 5:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
282 38438 PKU HWH LOCAL 5:30 am 5:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
283 37264 BDC HWH LOCAL 5:30 am 5:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
284 38720 KGP HWH LOCAL 5:30 am 5:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
285 38056 HLZ HWH LOCAL 5:30 am 5:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
286 37658 MYM HWH LOCAL 5:30 am 5:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
287 37060 SHE HWH LOCAL 5:30 am 6:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
288 37924 KWAE HWH LOCAL 5:30 am 6:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
289 37266 BDC HWH LOCAL 5:30 am 6:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
290 37062 SHE HWH LOCAL 5:30 am 6:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
291 68004 GTS HWH MEMU 5:30 am 6:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
292 37120 BRMH HWH LOCAL 5:30 am 6:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
293 13052 HOOL EXPRESS 5:30 am 6:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
294 37268 BDC HWH LOCAL 5:30 am 6:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
295 02509 BNC KYQ SUVIDHA 6:50 pm 1:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
296 02840 MAS HWH SUVIDHA 5:30 am 6:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
297 02864 YPR HWH SUVIDHA 5:30 am 6:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
298 38440 PKU HWH LOCAL 5:30 am 6:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
299 37022 SRP HWH LOCAL 5:30 am 6:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
300 12848 DGHA HWH DURONT 5:30 am 6:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
301 37342 TAK HWH LOCAL 5:30 am 6:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
302 36846 BWN HWH CHORD 5:30 am 6:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
303 38822 MDN HWH LOCAL 5:30 am 6:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
304 37926 KWAE HWH LOCAL 5:30 am 6:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
305 12872 ISPAT EXPRESS 5:30 am 6:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
306 38916 AMZ HWH LOCAL 5:30 am 6:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
307 12354 LKU HWH EXP 5:30 am 6:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
308 37064 SHE HWH LOCAL 5:30 am 6:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
309 37842 BWN HWH LOCAL 5:30 am 7:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
310 38108 ULB HWH LOCAL 5:30 am 7:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
311 37270 BDC HWH LOCAL 5:30 am 7:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
312 38442 PKU HWH LOCAL 5:30 am 7:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
313 38824 MDN HWH LOCAL 5:30 am 7:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
314 36084 MSAE HWH LOCAL 5:30 am 7:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
315 37272 BDC HWH LOCAL 5:30 am 7:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
316 12869 HOWRAH SUP EXP 5:30 am 7:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
317 22893 SNSI HWH SUP EX 5:30 am 7:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
318 13008 U A TOOFAN EXP 5:30 am 7:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
319 37122 BRMH HWH LOCAL 5:30 am 7:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
320 38444 PKU HWH LOCAL 5:30 am 7:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
321 12261 HOWRAH DURONTO 5:30 am 7:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
322 12221 HOWRAH DURONTO 5:30 am 7:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
323 37344 TAK HWH LOCAL 5:30 am 7:42 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
324 37844 BWN HWH LOCAL 5:30 am 7:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
325 37846 BWN HWH LOCAL 5:30 am 7:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
326 38722 KGP HWH LOCAL 5:30 am 7:52 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
327 37274 BDC HWH LOCAL 5:30 am 7:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
328 36848 BWN HWH CHORD 5:30 am 7:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
329 38446 PKU HWH LOCAL 5:30 am 8:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
330 37066 SHE HWH LOCAL 5:30 am 8:04 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
331 36086 MSAE HWH LOCAL 5:30 am 8:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
332 38448 PKU HWH LOCAL 5:30 am 8:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
333 12822 DHAULI EXP 5:30 am 8:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
334 12348 RAMPURHAT EXP 5:30 am 8:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
335 38918 AMZ HWH LOCAL 5:30 am 8:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
336 37848 BWN HWH LOCAL 5:30 am 8:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
337 37346 TAK HWH LOCAL 5:30 am 8:27 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
338 36038 CDAE HWH LOCAL 5:30 am 8:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
339 38724 KGP HWH LOCAL 5:30 am 8:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
340 37276 BDC HWH LOCAL 5:30 am 8:36 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
341 38450 PKU HWH LOCAL 5:30 am 8:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
342 37278 BDC HWH LOCAL 5:30 am 8:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
343 38058 HLZ HWH LOCAL 5:30 am 8:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
344 36850 BWN HWH CHORD 5:30 am 8:47 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
345 12022 BBN JANSHATABDI 5:30 am 8:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
346 37850 BWN HWH LOCAL 5:30 am 8:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
347 15721 PAHARIA EXPRESS 9:55 pm 9:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
348 37348 TAK HWH LOCAL 5:30 am 9:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
349 12020 SHATABDI EXPRES 5:30 am 9:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
350 12884 RUPASIBANGLA EX 5:30 am 9:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
351 38826 MDN HWH LOCAL 5:30 am 9:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
352 22388 BLACKDIAMOND EX 5:30 am 9:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
353 37396 SIU HWH LOCAL 5:30 am 9:28 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
354 22511 KARMABHOOMI EXP 9:55 pm 6:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
355 38920 AMZ HWH LOCAL 5:30 am 9:32 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
356 37280 BDC HWH LOCAL 5:30 am 9:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
357 36852 BWN HWH CHORD 5:30 am 9:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
358 38452 PKU HWH LOCAL 5:30 am 9:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
359 13018 GANADEVTA EXP 5:30 am 9:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
360 37372 AMBG HWH LOCAL 5:30 am 9:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
361 37282 BDC HWH LOCAL 5:30 am 10:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
362 36854 BWN HWH CHORD 5:30 am 10:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
363 38454 PKU HWH LOCAL 5:30 am 10:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
364 37852 BWN HWH LOCAL 5:30 am 10:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
365 38828 MDN HWH LOCAL 5:30 am 10:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
366 36856 BWN HWH CHORD 5:30 am 10:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
367 15644 KYQ PURI EXPRES 11:15 pm 7:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
368 37334 TAK HWH LOCAL 5:30 am 10:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
369 38922 AMZ HWH LOCAL 5:30 am 10:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
370 12253