Home » Trains

Trains from Kopar (KOPR)

# No Train Name (Num) Departure Arrival Running days
1 96653 CSTM TLA LOCAL 12:03 am 12:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
2 96404 KSRA CSTM LOCAL 12:03 am 1:18 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
3 97140 KYN TNA LOCAL 12:10 am 12:29 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
4 96652 TLA CLA LOCAL 12:13 am 12:59 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
5 96228 BUD CSTM LOCAL 12:20 am 1:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
6 96347 CSTM ABH LOCAL 12:21 am 12:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
7 96230 BUD TNA LOCAL 12:31 am 12:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
8 96655 CSTM TLA LOCAL 12:35 am 1:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
9 96117 CSTM KJT LOCAL 12:45 am 1:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
10 96349 CSTM ABH LOCAL 12:56 am 1:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
11 96657 CSTM TLA LOCAL 1:02 am 1:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
12 96301 CSTM ABH LOCAL 1:16 am 1:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
13 96401 CSTM KSRA LOCAL 1:28 am 2:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
14 96101 CSTM KJT LOCAL 1:51 am 2:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
15 96102 KJT CSTM LOCAL 3:40 am 5:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
16 96302 ABH CSTM LOCAL 4:17 am 5:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
17 96602 TLA CSTM LOCAL 4:29 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
18 96104 KJT CSTM LOCAL 4:44 am 6:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
19 97002 KYN CSTM LOCAL 4:56 am 6:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
20 96604 TLA CSTM LOCAL 5:03 am 6:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
21 96304 ABH CSTM LOCAL 5:16 am 6:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
22 96103 TNA KJT LOCAL 5:18 am 6:24 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
23 96403 CSTM KSRA LOCAL 5:22 am 6:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
24 97004 KYN CSTM LOCAL 5:27 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
25 96601 VVH TLA LOCAL 5:30 am 5:59 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
26 97006 KYN CSTM LOCAL 5:33 am 6:49 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
27 96003 CSTM KHPI LOCAL 5:34 am 7:06 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
28 96106 KJT CSTM LOCAL 5:41 am 6:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
29 96105 TNA KJT LOCAL 5:42 am 6:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
30 71082 DI BSR DMU 5:45 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
31 96402 KSRA CSTM LOCAL 5:45 am 7:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
32 97202 DI CSTM LOCAL 5:53 am 7:09 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
33 96603 VVH TLA LOCAL 5:55 am 6:24 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
34 97008 KYN CSTM LOCAL 5:57 am 7:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
35 96107 CSTM KJT LOCAL 5:59 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
36 97010 KYN CSTM LOCAL 6:05 am 7:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
37 96201 VVH BUD LOCAL 6:07 am 6:41 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
38 96306 ABH CSTM LOCAL 6:12 am 7:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
39 96405 CSTM KSRA LOCAL 6:15 am 7:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
40 97012 KYN CSTM LOCAL 6:16 am 7:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
41 96303 CLA ABH LOCAL 6:19 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
42 96502 ASO CSTM LOCAL 6:20 am 7:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
43 97014 KYN CSTM LOCAL 6:28 am 7:44 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
44 96503 CSTM ASO LOCAL 6:29 am 7:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
45 96109 CSTM KJT LOCAL 6:33 am 7:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
46 96308 ABH CSTM LOCAL 6:37 am 7:53 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
47 97016 KYN DR LOCAL 6:41 am 7:39 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
48 96605 VVH TLA LOCAL 6:41 am 7:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
49 96305 CSTM ABH LOCAL 6:45 am 7:11 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
50 96606 TLA CSTM LOCAL 6:45 am 8:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
51 97001 CSTM KYN LOCAL 6:49 am 7:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
52 97018 KYN CSTM LOCAL 6:52 am 8:09 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
53 96504 ASO CSTM LOCAL 6:57 am 8:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
54 96307 CSTM ABH LOCAL 6:57 am 7:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
55 97003 VVH KYN LOCAL 7:01 am 7:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
56 97020 KYN CSTM LOCAL 7:04 am 8:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
57 96607 CSTM TLA LOCAL 7:07 am 7:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
58 97005 CSTM KYN LOCAL 7:11 am 7:23 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
59 97022 KYN CSTM LOCAL 7:12 am 8:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
60 96608 TLA CLA LOCAL 7:17 am 8:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
61 96505 CSTM ASO LOCAL 7:19 am 8:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
62 96310 ABH CSTM LOCAL 7:21 am 8:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
63 97007 VVH KYN LOCAL 7:23 am 7:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
64 97024 KYN CSTM LOCAL 7:25 am 8:41 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
65 96309 CSTM ABH LOCAL 7:27 am 7:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
66 97201 CSTM DI LOCAL 7:32 am 7:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
67 97026 KYN CSTM LOCAL 7:32 am 8:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
68 97009 CSTM KYN LOCAL 7:36 am 7:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
69 97204 DI CSTM LOCAL 7:36 am 8:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
70 96609 CSTM TLA LOCAL 7:40 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
71 95706 KYN DR FAST 7:41 am 8:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
72 97011 CSTM KYN LOCAL 7:48 am 8:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
73 69164 DRD PNVL MEMU 7:50 am 8:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
74 97028 KYN CSTM LOCAL 7:51 am 9:07 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
75 97203 CSTM DI LOCAL 7:52 am 7:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
76 97206 DI CSTM LOCAL 7:55 am 9:11 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
77 97013 CSTM KYN LOCAL 7:57 am 8:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
78 95708 KYN CSTM SEMI FAST 8:01 am 9:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
79 96203 VVH BUD LOCAL 8:03 am 8:39 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
80 97030 KYN CSTM LOCAL 8:05 am 9:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
81 97015 CSTM KYN LOCAL 8:08 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
82 95501 CSTM ASO FAST 8:13 am 9:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
83 97032 KYN CSTM LADIES SPL 8:13 am 9:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
84 96611 CSTM TLA LOCAL 8:17 am 8:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
85 95802 DI CSTM SEMI FAST 8:17 am 9:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
86 97034 KYN CSTM LOCAL 8:20 am 9:39 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
87 97205 VVH DI LOCAL 8:21 am 8:24 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
88 96610 TLA CSTM LOCAL 8:25 am 9:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
89 97017 CSTM KYN LOCAL 8:28 am 8:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
90 95710 KYN CSTM FAST 8:29 am 9:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
91 97036 KYN DR LOCAL 8:37 am 9:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
92 97019 CSTM KYN LOCAL 8:40 am 8:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
93 97208 DI CSTM LOCAL 8:42 am 10:01 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
94 97207 CSTM DI LOCAL 8:51 am 8:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
95 95712 KYN CSTM SEMI FAST 8:51 am 9:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
96 96507 CSTM ASO LOCAL 8:55 am 9:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
97 96612 TLA CSTM LOCAL 8:59 am 10:17 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
98 97021 CSTM KYN LOCAL 9:04 am 9:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
99 95716 KYN CSTM SEMI FAST 9:06 am 10:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
100 97023 CLA KYN LOCAL 9:08 am 9:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
101 97210 DI CSTM LOCAL 9:10 am 10:29 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
102 95718 KYN CSTM SEMI FAST 9:15 am 10:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
103 97025 CSTM KYN LOCAL 9:20 am 9:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
104 95604 TLA CSTM SEMI FAST 9:30 am 10:34 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
105 97027 CSTM KYN LOCAL 9:32 am 9:44 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
106 96202 BUD DR LOCAL 9:35 am 10:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
107 97038 KYN CSTM LOCAL 9:39 am 10:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
108 97209 CSTM DI LOCAL 9:41 am 9:46 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
109 95408 KSRA CSTM FAST 9:43 am 10:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
110 97040 KYN CSTM LOCAL 9:48 am 11:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
111 97029 CSTM KYN LOCAL 9:52 am 10:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
112 95707 CSTM KYN FAST 9:57 am 10:09 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
113 95720 KYN CSTM SEMI FAST 9:57 am 10:56 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
114 97212 DI DR LOCAL 10:01 am 10:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
115 97042 KYN CSTM LOCAL 10:05 am 11:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
116 97031 CSTM KYN LOCAL 10:09 am 10:21 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
117 96506 ASO CSTM LOCAL 10:13 am 11:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
118 95603 CSTM TLA SEMI FAST 10:21 am 10:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
119 97044 KYN CSTM LOCAL 10:22 am 11:38 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
120 97046 KYN CSTM LOCAL 10:27 am 11:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
121 97033 CSTM KYN LOCAL 10:28 am 10:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
122 71093 BSR DIVA DMU 10:29 am 10:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
123 97211 CSTM DI LOCAL 10:32 am 10:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
124 95605 CSTM TLA SEMI FAST 10:39 am 11:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
125 97048 KYN CSTM LOCAL 10:39 am 11:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
126 96204 BUD CSTM LOCAL 10:44 am 12:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
127 97035 DR KYN LOCAL 10:47 am 10:59 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
128 97214 DI CSTM LOCAL 10:48 am 12:04 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
129 97213 CSTM DI LOCAL 10:50 am 10:53 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
130 96508 ASO CSTM LOCAL 10:52 am 12:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
131 97037 CSTM KYN LOCAL 10:53 am 11:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
132 97050 KYN CSTM LOCAL 11:01 am 12:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
133 96613 CSTM TLA LOCAL 11:02 am 11:31 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
134 97216 DI CSTM LOCAL 11:05 am 12:21 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
135 95709 CSTM KYN FAST 11:06 am 11:18 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
136 96312 ABH CSTM LOCAL 11:08 am 12:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
137 96206 BUD CSTM LOCAL 11:16 am 12:33 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
138 96311 CSTM ABH LOCAL 11:16 am 11:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
139 97052 KYN CSTM LOCAL 11:20 am 12:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
140 95801 CSTM DI FAST 11:23 am 11:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
141 96614 TLA CSTM LOCAL 11:29 am 12:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
142 97039 CSTM KYN LOCAL 11:31 am 11:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
143 96208 BUD CSTM LOCAL 11:33 am 12:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
144 96615 CSTM TLA LOCAL 11:36 am 12:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
145 97054 KYN CSTM LOCAL 11:37 am 12:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
146 97056 KYN DR LOCAL 11:41 am 12:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
147 71094 DIVA BSR DMU 11:43 am 12:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
148 96314 ABH CSTM LOCAL 11:44 am 1:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
149 96313 DR ABH LOCAL 11:45 am 12:11 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
150 97041 CSTM KYN LOCAL 11:50 am 12:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
151 96210 BUD CSTM LOCAL 11:51 am 1:09 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
152 96616 TLA CSTM LOCAL 11:55 am 1:13 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
153 95607 CSTM TLA SEMI FAST 11:59 am 12:29 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
154 97218 DI CSTM LOCAL 11:59 am 1:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
155 96316 ABH CSTM LOCAL 12:03 pm 1:21 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
156 97043 CSTM KYN LOCAL 12:03 pm 12:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
157 97215 CSTM DI LOCAL 12:06 pm 12:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
158 96510 ASO CSTM LOCAL 12:08 pm 1:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
159 97058 KYN CSTM LOCAL 12:12 pm 1:29 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
160 96617 CSTM TLA LOCAL 12:14 pm 12:43 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
161 97045 CSTM KYN LOCAL 12:18 pm 12:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
162 96212 BUD CSTM LOCAL 12:21 pm 1:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
163 95409 CSTM KSRA FAST 12:22 pm 1:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
164 97060 KYN CSTM LOCAL 12:25 pm 1:41 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
165 96315 CSTM ABH LOCAL 12:27 pm 12:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
166 96618 TLA CSTM LOCAL 12:28 pm 1:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
167 96318 ABH CSTM LOCAL 12:31 pm 1:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
168 97062 KYN TNA LOCAL 12:35 pm 12:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
169 95713 CSTM KYN FAST 12:37 pm 12:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
170 96214 BUD CSTM LOCAL 12:39 pm 1:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
171 96619 CSTM TLA LOCAL 12:41 pm 1:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
172 97220 DI CSTM LOCAL 12:43 pm 2:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
173 96320 ABH CSTM LOCAL 12:49 pm 2:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
174 96317 CSTM ABH LOCAL 12:49 pm 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
175 69168 BSR PNVL MEMU 12:50 pm 1:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
176 96620 TLA CSTM LOCAL 12:53 pm 2:09 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
177 96216 BUD CSTM LOCAL 1:00 pm 2:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
178 97047 CSTM KYN LOCAL 1:03 pm 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
179 97064 KYN CSTM LOCAL 1:04 pm 2:21 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
180 97217 CSTM DI LOCAL 1:08 pm 1:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
181 96622 TLA CSTM LOCAL 1:08 pm 2:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
182 96621 CSTM TLA LOCAL 1:12 pm 1:41 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
183 97066 KYN CSTM LOCAL 1:16 pm 2:34 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
184 96319 CSTM ABH LOCAL 1:20 pm 1:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
185 96624 TNA CSTM LOCAL 1:23 pm 2:39 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
186 96205 TNA BUD LOCAL 1:25 pm 1:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
187 97049 CSTM KYN LOCAL 1:29 pm 1:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
188 96322 ABH CSTM LOCAL 1:32 pm 2:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
189 95411 CSTM KSRA SEMI FAST 1:33 pm 3:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
190 71081 BSR DIVA DMU 1:36 pm 1:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
191 97051 CSTM KYN LOCAL 1:36 pm 1:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
192 97068 KYN CSTM LOCAL 1:36 pm 2:52 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
193 97053 CSTM KYN LOCAL 1:40 pm 1:52 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
194 97222 DI CSTM LOCAL 1:40 pm 2:56 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
195 96321 CSTM ABH LOCAL 1:44 pm 2:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
196 95414 KSRA CSTM SEMI FAST 1:47 pm 2:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
197 97219 DR DI LOCAL 1:48 pm 1:51 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
198 96324 ABH CSTM LOCAL 1:52 pm 3:09 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
199 95505 CSTM ASO SEMI FAST 1:54 pm 2:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
200 97070 KYN CSTM LOCAL 1:57 pm 3:13 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
201 97055 CSTM KYN LOCAL 1:58 pm 2:11 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
202 96626 TLA CSTM LOCAL 2:02 pm 3:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
203 96323 CSTM ABH LOCAL 2:05 pm 2:31 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
204 96623 CSTM TLA LOCAL 2:09 pm 2:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
205 97072 KYN CSTM LOCAL 2:10 pm 3:27 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
206 97224 DI DR LOCAL 2:14 pm 3:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
207 97057 CSTM KYN LOCAL 2:17 pm 2:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
208 97074 KYN CSTM LOCAL 2:18 pm 3:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
209 96628 TLA CSTM LOCAL 2:23 pm 3:39 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
210 96326 ABH CSTM LOCAL 2:29 pm 3:47 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
211 96625 CSTM TLA LOCAL 2:29 pm 2:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
212 96207 CSTM BUD LOCAL 2:33 pm 3:06 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
213 97059 CSTM KYN LOCAL 2:37 pm 2:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
214 97076 KYN CSTM LOCAL 2:38 pm 3:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
215 71084 DIVA BSR DMU 2:39 pm 3:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
216 96325 CSTM ABH LOCAL 2:41 pm 3:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
217 96407 CSTM KSRA LOCAL 2:45 pm 4:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
218 97061 CSTM KYN LOCAL 2:49 pm 3:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
219 96328 ABH CSTM LOCAL 2:51 pm 4:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
220 97078 KYN CSTM LOCAL 2:55 pm 4:11 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
221 96509 CSTM ASO LOCAL 2:57 pm 3:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
222 96209 CSTM BUD LOCAL 3:05 pm 3:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
223 96627 CSTM TLA LOCAL 3:09 pm 3:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
224 97080 KYN CSTM LOCAL 3:10 pm 4:27 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
225 97063 CSTM KYN LOCAL 3:17 pm 3:29 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
226 97221 CSTM DI LOCAL 3:21 pm 3:24 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
227 96630 TLA CSTM LOCAL 3:22 pm 4:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
228 96629 CSTM TLA LOCAL 3:25 pm 3:56 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
229 97082 KYN CSTM LOCAL 3:26 pm 4:42 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
230 69167 PNVL BSR MEMU 3:28 pm 4:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
231 96327 CSTM ABH LOCAL 3:29 pm 3:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
232 97065 CSTM KYN LOCAL 3:33 pm 3:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
233 97084 KYN TNA LOCAL 3:33 pm 3:52 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
234 97067 CSTM KYN LOCAL 3:37 pm 3:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
235 97226 DI CSTM LOCAL 3:38 pm 4:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
236 95507 CSTM ASO SEMI FAST 3:41 pm 4:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
237 96632 TLA CSTM LOCAL 3:44 pm 5:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
238 96211 CSTM BUD LOCAL 3:45 pm 4:19 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
239 97069 CSTM KYN LOCAL 3:49 pm 4:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
240 96329 CSTM ABH LOCAL 3:53 pm 4:19 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
241 97086 KYN CSTM LOCAL 3:53 pm 5:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
242 95506 ASO CSTM FAST 3:59 pm 4:59 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
243 96631 CSTM TLA LOCAL 3:59 pm 4:29 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
244 97223 CSTM DI LOCAL 4:03 pm 4:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
245 97088 KYN DR LOCAL 4:06 pm 5:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
246 96409 CSTM KSRA LOCAL 4:07 pm 5:34 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
247 96331 CSTM ABH LOCAL 4:11 pm 4:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
248 97090 KYN TNA LOCAL 4:12 pm 4:31 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
249 97071 CSTM KYN LOCAL 4:16 pm 4:28 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
250 71083 BSR DIVA DMU 4:19 pm 4:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
251 95608 TLA CSTM SEMI FAST 4:21 pm 5:26 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
252 96213 TNA BUD LOCAL 4:21 pm 4:54 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
253 97073 DR KYN LOCAL 4:25 pm 4:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
254 97092 KYN DR LOCAL 4:25 pm 5:24 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
255 96633 CSTM TLA LOCAL 4:29 pm 4:59 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
256 95804 DI CSTM SEMI FAST 4:32 pm 5:34 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
257 97225 CSTM DI LOCAL 4:34 pm 4:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
258 95610 TLA CSTM SEMI FAST 4:37 pm 5:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
259 95509 CSTM ASO SEMI FAST 4:38 pm 5:29 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
260 97075 CSTM KYN LOCAL 4:46 pm 4:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
261 97094 KYN CSTM LOCAL 4:46 pm 6:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
262 97228 DI DR SEMI FAST 4:51 pm 5:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
263 97227 CSTM DI LOCAL 4:54 pm 4:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
264 96635 CSTM TLA LOCAL 4:57 pm 5:26 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
265 97096 KYN CSTM LOCAL 5:01 pm 6:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
266 95612 TLA CSTM SEMI FAST 5:05 pm 6:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
267 96333 TNA ABH LOCAL 5:06 pm 5:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
268 97230 DI DR LOCAL 5:09 pm 6:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
269 97229 CSTM DI LOCAL 5:11 pm 5:14 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
270 95511 CSTM ASO SEMI FAST 5:15 pm 6:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
271 97098 KYN CSTM LOCAL 5:15 pm 6:31 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
272 97077 CSTM KYN LOCAL 5:18 pm 5:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
273 97231 CSTM DI LOCAL 5:22 pm 5:27 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
274 95808 DI CSTM SEMI FAST 5:26 pm 6:29 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
275 96335 CSTM ABH LOCAL 5:27 pm 5:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
276 97100 KYN DR LOCAL 5:32 pm 6:31 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
277 96637 CSTM TLA LOCAL 5:35 pm 6:03 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
278 97232 DI CSTM LOCAL 5:36 pm 6:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
279 95614 TLA CSTM SEMI FAST 5:40 pm 6:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
280 97079 CLA KYN LOCAL 5:41 pm 5:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
281 97233 CSTM DI LOCAL 5:45 pm 5:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
282 95413 CSTM KSRA FAST 5:51 pm 7:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
283 95730 KYN CSTM FAST 5:52 pm 6:51 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
284 95317 CSTM ABH FAST 5:56 pm 6:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
285 97235 CSTM DI LOCAL 6:00 pm 6:03 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
286 97234 DI DR LOCAL 6:01 pm 6:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
287 95616 TLA CSTM SEMI FAST 6:05 pm 7:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
288 96111 TNA KJT LOCAL 6:08 pm 7:13 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
289 71086 DIVA BSR DMU 6:09 pm 6:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
290 97102 KYN CSTM LOCAL 6:11 pm 7:28 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
291 97081 DR KYN LOCAL 6:12 pm 6:23 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
292 97236 DI DR LOCAL 6:18 pm 7:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
293 95723 CSTM KYN LADIES SPL 6:22 pm 6:34 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
294 95512 ASO CSTM FAST 6:28 pm 7:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
295 97083 CSTM KYN LOCAL 6:28 pm 6:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
296 97085 DR KYN LOCAL 6:35 pm 6:47 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
297 95803 CSTM DI FAST 6:39 pm 6:42 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
298 97104 KYN CSTM LOCAL 6:41 pm 7:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
299 95618 TLA DR FAST 6:45 pm 7:31 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
300 95725 DR KYN FAST 6:48 pm 7:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
301 95734 KYN CSTM SEMI FAST 6:51 pm 7:56 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
302 97087 CSTM KYN LOCAL 6:52 pm 7:04 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
303 97238 DI CSTM LOCAL 6:55 pm 8:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
304 97106 KYN CLA LOCAL 6:58 pm 7:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
305 97237 DR DI LOCAL 7:00 pm 7:04 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
306 95727 CSTM KYN LADIES SPL 7:04 pm 7:16 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
307 97108 KYN CSTM LOCAL 7:05 pm 8:21 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
308 96512 ASO CSTM LOCAL 7:09 pm 8:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
309 97239 CSTM DI LOCAL 7:14 pm 7:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
310 97240 DI DR LOCAL 7:17 pm 8:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
311 97089 DR KYN LOCAL 7:18 pm 7:31 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
312 97110 KYN CSTM LOCAL 7:21 pm 8:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
313 97091 CSTM KYN LADIES 7:25 pm 7:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
314 97112 KYN CSTM LOCAL 7:25 pm 8:42 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
315 97241 CSTM DI LOCAL 7:29 pm 7:33 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
316 69161 PANVEL DRD MEMU 7:29 pm 9:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
317 96634 TLA TNA LOCAL 7:29 pm 7:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
318 97242 DI CSTM LOCAL 7:32 pm 8:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
319 95729 CSTM KYN FAST 7:33 pm 7:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
320 97114 KYN CSTM LOCAL 7:36 pm 8:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
321 97093 DR KYN LOCAL 7:41 pm 7:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
322 97243 CSTM DI LOCAL 7:45 pm 7:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
323 97244 DI DR LOCAL 7:45 pm 8:44 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
324 95731 DR KYN FAST 7:49 pm 8:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
325 97116 KYN CSTM LOCAL 7:50 pm 9:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
326 96639 CSTM TLA LOCAL 7:55 pm 8:24 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
327 96330 ABH CSTM LOCAL 7:57 pm 9:13 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
328 71085 BSR DIVA DMU 7:59 pm 8:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
329 95733 CSTM KYN FAST 7:59 pm 8:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
330 97118 KYN CSTM LOCAL 8:01 pm 9:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
331 97095 DR KYN LOCAL 8:04 pm 8:16 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
332 97246 DI DR LOCAL 8:05 pm 9:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
333 97120 KYN TNA LOCAL 8:09 pm 8:28 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
334 96218 BUD CSTM LOCAL 8:12 pm 9:28 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
335 97245 CSTM DI LOCAL 8:13 pm 8:16 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
336 97097 CSTM KYN LOCAL 8:16 pm 8:27 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
337 95620 TLA CSTM SEMI FAST 8:17 pm 9:21 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
338 96113 TNA KJT LOCAL 8:19 pm 9:26 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
339 97122 KYN CSTM LOCAL 8:21 pm 9:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
340 97099 DR KYN LOCAL 8:23 pm 8:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
341 97124 KYN CSTM LOCAL 8:25 pm 9:41 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
342 97248 DI CSTM LOCAL 8:28 pm 9:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
343 95327 DR ABH SEMI FAST 8:30 pm 8:56 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
344 97126 KYN CSTM LOCAL 8:32 pm 9:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
345 97101 CSTM KYN LOCAL 8:35 pm 8:47 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
346 96332 ABH CSTM LOCAL 8:36 pm 9:53 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
347 96514 ASO CSTM LOCAL 8:40 pm 9:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
348 97128 KYN DR LOCAL 8:47 pm 9:47 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
349 96215 CSTM BUD LOCAL 8:50 pm 9:24 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
350 96636 TLA CSTM LOCAL 8:51 pm 10:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
351 97247 CLA DI LOCAL 8:54 pm 8:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
352 97130 KYN CSTM LOCAL 8:56 pm 10:14 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
353 96337 TNA ABH LOCAL 8:58 pm 9:27 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
354 96220 BUD CSTM LOCAL 8:59 pm 10:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
355 95519 CSTM ASO SEMI FAST 9:02 pm 9:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
356 96334 ABH CSTM LOCAL 9:03 pm 10:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
357 97103 CSTM KYN LOCAL 9:06 pm 9:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
358 96638 TLA CSTM LOCAL 9:07 pm 10:26 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
359 96217 CSTM BUD LOCAL 9:11 pm 9:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
360 97250 DI DR LOCAL 9:15 pm 10:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
361 97249 CSTM DI LOCAL 9:20 pm 9:24 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
362 96640 TLA CSTM LOCAL 9:22 pm 10:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
363 96641 CSTM TLA LOCAL 9:24 pm 9:52 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
364 97105 DR KYN LOCAL 9:28 pm 9:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
365 96336 ABH CSTM LOCAL 9:31 pm 10:47 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
366 96339 CSTM ABH LOCAL 9:33 pm 10:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
367 97252 DI DR LOCAL 9:39 pm 10:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
368 97251 CSTM DI LOCAL 9:43 pm 9:46 pm