Home » Trains » Trains From

Trains from Dumdum Jn (DDJ)

# No Train Name (Num) Departure Arrival Running days
1 32252 DKAE SDAH LOCAL 12:04 am 12:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
2 33858 BNJ SDAH LOCAL 12:11 am 12:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
3 31838 KNJ SDAH LOCAL 12:15 am 12:38 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
4 31542 STB SDAH LOCAL 12:35 am 12:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
5 53132 MFP SDAH PASS 2:41 am 3:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
6 33811 SDAH BNJ LOCAL 3:28 am 5:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
7 31811 SDAH KNJ LOCAL 3:34 am 5:49 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
8 53171 SDAH LGL PASS 3:44 am 10:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
9 53172 LGL SDAH PASS 4:10 am 4:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
10 32211 SDAH DKAE LOCAL 4:21 am 4:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
11 31311 SDAH KLYM LOCAL 4:26 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
12 33813 SDAH BNJ LOCAL 4:29 am 6:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
13 31911 SDAH GEDE LOCAL 4:34 am 7:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
14 33812 BNJ SDAH LOCAL 4:45 am 5:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
15 31511 SDAH STB LOCAL 4:49 am 6:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
16 31412 NH SDAH LOCAL 4:51 am 5:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
17 31411 SDAH NH LOCAL 4:54 am 5:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
18 33651 SDAH HB LOCAL 4:59 am 6:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
19 33815 SDAH BNJ LOCAL 5:09 am 6:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
20 32213 SDAH DKAE LOCAL 5:11 am 5:44 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
21 33512 HNB SDAH LOCAL 5:16 am 5:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
22 33611 SDAH DTK LOCAL 5:16 am 6:04 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
23 31512 STB SDAH LOCAL 5:18 am 5:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
24 31611 SDAH RHA LOCAL 5:19 am 6:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
25 33111 SDAH BNBA LOCAL 5:24 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
26 32212 DKAE SDAH LOCAL 5:29 am 5:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
27 33511 SDAH HNB LOCAL 5:32 am 7:24 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
28 31414 NH SDAH LOCAL 5:34 am 5:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
29 31813 SDAH KNJ LOCAL 5:34 am 7:43 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
30 33432 BT SDAH LOCAL 5:44 am 6:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
31 31313 SDAH KLYM LOCAL 5:44 am 7:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
32 73151 SDAH JRLE DEMU 5:47 am 12:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
33 31613 SDAH RHA LOCAL 5:51 am 7:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
34 32215 SDAH DKAE LOCAL 5:56 am 6:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
35 33814 BNJ SDAH LOCAL 5:58 am 6:17 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
36 31912 GEDE SDAH LOCAL 6:03 am 6:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
37 31211 SDAH BP LOCAL 6:04 am 6:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
38 53131 SDAH MFP FAST PGR 6:06 am 12:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
39 33817 SDAH BNJ LOCAL 6:10 am 7:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
40 31312 KLYM SDAH LOCAL 6:11 am 6:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
41 31513 SDAH STB LOCAL 6:14 am 8:17 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
42 32214 DKAE SDAH LOCAL 6:17 am 6:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
43 32217 SDAH DKAE LOCAL 6:19 am 6:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
44 33612 DTK SDAH LOCAL 6:23 am 6:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
45 31815 SDAH KNJ LOCAL 6:24 am 8:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
46 33529 SDAH HNB LOCAL 6:26 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
47 31812 KNJ SDAH LOCAL 6:27 am 6:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
48 33613 SDAH DTK LOCAL 6:29 am 7:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
49 31615 SDAH RHA LOCAL 6:34 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
50 33514 HNB SDAH LOCAL 6:37 am 6:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
51 33816 BNJ SDAH LOCAL 6:43 am 7:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
52 31315 SDAH KLYM LOCAL 6:44 am 8:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
53 31514 STB SDAH LOCAL 6:46 am 7:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
54 34052 NH BGB LOCAL 6:47 am 7:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
55 33252 BNBA DDJ LOCAL 5:30 am 6:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
56 31413 SDAH NH LOCAL 6:52 am 7:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
57 31814 KNJ SDAH LOCAL 6:53 am 7:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
58 32219 SDAH DKAE LOCAL 6:56 am 7:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
59 32216 DKAE SDAH LOCAL 7:03 am 7:18 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
60 31212 BP SDAH LOCAL 7:07 am 7:26 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
61 33614 DTK SDAH LOCAL 7:07 am 7:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
62 33653 SDAH HB LOCAL 7:09 am 8:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
63 31817 SDAH KNJ LOCAL 7:09 am 9:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
64 31314 KLYM SDAH LOCAL 7:15 am 7:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
65 33818 BNJ SDAH LOCAL 7:17 am 7:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
66 31914 GEDE SDAH LOCAL 7:22 am 7:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
67 31415 SDAH NH LOCAL 7:24 am 8:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
68 33819 SDAH BNJ LOCAL 7:26 am 9:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
69 32218 DKAE SDAH LOCAL 7:30 am 7:46 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
70 31317 SDAH KLYM LOCAL 7:32 am 8:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
71 33615 SDAH DTK LOCAL 7:34 am 8:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
72 33652 HB SDAH LOCAL 7:39 am 7:56 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
73 31515 SDAH STB LOCAL 7:39 am 9:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
74 33820 BNJ SDAH LOCAL 7:45 am 8:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
75 31516 STB SDAH LOCAL 7:45 am 8:07 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
76 33421 SDAH MMG LOCAL 7:46 am 8:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
77 31215 SDAH BP LOCAL 7:47 am 8:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
78 31913 SDAH GEDE LOCAL 7:54 am 10:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
79 30012 BNBA MJT LOCAL 7:56 am 8:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
80 31816 KNJ SDAH LOCAL 8:00 am 8:22 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
81 31217 SDAH BP LOCAL 8:01 am 8:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
82 33513 SDAH HNB LOCAL 8:01 am 10:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
83 32220 DKAE SDAH LOCAL 8:04 am 8:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
84 30342 BNJ BBDB LOCAL 8:06 am 8:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
85 32221 SDAH DKAE LOCAL 8:06 am 8:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
86 31417 SDAH NH LOCAL 8:08 am 8:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
87 33616 DTK SDAH LOCAL 8:13 am 8:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
88 53173 SDAH LGL PASS 8:13 am 1:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
89 31219 SDAH BP LOCAL 8:16 am 8:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
90 31111 SDAH KWAE LOCAL 8:18 am 12:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
91 30142 GEDE MJT LOCAL 8:20 am 9:11 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
92 33822 BNJ SDAH LOCAL 8:21 am 8:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
93 31391 SDAH KYI LOCAL 8:22 am 9:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
94 31633 SDAH RHA LOCAL 8:22 am 10:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
95 33821 SDAH BNJ LOCAL 8:24 am 10:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
96 31419 SDAH NH LOCAL 8:26 am 9:16 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
97 33516 HNB SDAH LOCAL 8:28 am 8:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
98 31316 KLYM SDAH LOCAL 8:29 am 8:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
99 31051 BGB BP LOCAL 8:30 am 8:54 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
100 33515 SDAH HNB LOCAL 8:34 am 10:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
101 32223 SDAH DKAE LOCAL 8:37 am 9:07 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
102 31416 NH SDAH LOCAL 8:41 am 8:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
103 33617 SDAH DTK LOCAL 8:44 am 9:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
104 31319 SDAH KLYM LOCAL 8:44 am 10:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
105 33434 BT SDAH LOCAL 8:45 am 9:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
106 31216 BP SDAH LOCAL 8:47 am 9:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
107 31221 SDAH BP LOCAL 8:52 am 9:18 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
108 33802 BNJ SDAH LADIES SPL 8:53 am 9:15 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
109 33431 SDAH BT LOCAL 8:54 am 9:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
110 31517 SDAH STB LOCAL 8:59 am 11:03 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
111 31218 BP SDAH LOCAL 9:00 am 9:17 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
112 32225 SDAH DKAE LOCAL 9:02 am 9:31 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
113 30344 BNJ MJT LOCAL 9:06 am 10:08 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
114 31818 KNJ SDAH LOCAL 9:09 am 9:26 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
115 32222 DKAE SDAH LOCAL 9:10 am 9:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
116 30145 BBD KNJ LOCAL 9:11 am 11:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
117 33823 SDAH BNJ LOCAL 9:12 am 10:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
118 31220 BP SDAH LOCAL 9:14 am 9:33 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
119 33422 MMG SDAH LOCAL 9:15 am 9:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
120 31418 NH SDAH LOCAL 9:19 am 9:38 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
121 31518 STB SDAH LOCAL 9:20 am 9:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
122 31223 SDAH BP LOCAL 9:24 am 9:48 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
123 33681 SDAH GBG LOCAL 9:24 am 10:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
124 31222 BP SDAH LOCAL 9:27 am 9:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
125 33618 DTK SDAH LOCAL 9:27 am 9:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
126 33518 HNB SDAH LOCAL 9:32 am 9:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
127 33517 SDAH HNB LOCAL 9:32 am 11:31 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
128 31321 SDAH KLYM LOCAL 9:34 am 10:55 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
129 31916 GEDE SDAH LOCAL 9:36 am 9:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
130 30128 KLYM MJT LOCAL 9:36 am 10:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
131 32224 DKAE SDAH LOCAL 9:40 am 10:00 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
132 31421 SDAH NH LOCAL 9:42 am 10:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
133 33411 SDAH DDC LOCAL 9:43 am 9:49 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
134 33824 BNJ SDAH LOCAL 9:44 am 10:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
135 31225 SDAH BP LOCAL 9:48 am 10:14 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
136 31819 SDAH KNJ LOCAL 9:49 am 11:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
137 33654 HB SDAH LOCAL 9:52 am 10:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
138 31420 NH SDAH LOCAL 9:54 am 10:13 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
139 33433 SDAH BT LOCAL 9:54 am 10:26 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
140 30116 BP BBDB LOCAL 9:58 am 10:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
141 31227 SDAH BP LOCAL 9:59 am 10:24 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
142 30051 MJT BNBA LOCAL 10:00 am 10:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
143 33402 BT SDAH LADIES SPL 10:03 am 10:20 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
144 31617 SDAH RHA LOCAL 10:03 am 11:28 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
145 32227 SDAH DKAE LOCAL 10:05 am 10:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
146 33412 DDC SDAH LOCAL 10:09 am 10:25 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
147 31915 SDAH GEDE LOCAL 10:12 am 12:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
148 31422 NH SDAH LOCAL 10:13 am 10:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
149 33619 SDAH DTK LOCAL 10:13 am 10:57 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
150 33826 BNJ SDAH LOCAL 10:15 am 10:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
151 31224 BP SDAH LOCAL 10:19 am 10:38 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
152 32226 DKAE SDAH LOCAL 10:19 am 10:35 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
153 31229 SDAH BP LOCAL 10:19 am 10:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
154 33825 SDAH BNJ LOCAL 10:21 am 12:01 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
155 31802 KNJ SDAH LADIES SPL 10:25 am 10:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
156 33620 DTK SDAH LOCAL 10:27 am 10:45 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
157 31318 KLYM SDAH LOCAL 10:27 am 10:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
158 30321 MJT HNB LOCAL 10:28 am 12:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
159 31151 SDAH BWN LOCAL 10:29 am 1:03 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
160 30326 HNB PPGT LOCAL 10:33 am 11:36 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
161 31520 STB SDAH LOCAL 10:33 am 10:52 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
162 33435 SDAH BT LOCAL 10:37 am 11:12 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
163 32229 SDAH DKAE LOCAL 10:42 am 11:10 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
164 31519 SDAH STB LOCAL 10:46 am 12:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
165 31226 BP SDAH LOCAL 10:47 am 11:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
166 33437 SDAH BT LOCAL 10:48 am 11:22 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
167 33828 BNJ SDAH LOCAL 10:49 am 11:05 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
168 31228 BP SDAH LOCAL 10:54 am 11:14 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
169 31423 SDAH NH LOCAL 10:54 am 11:44 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
170 30052 BNBA MJT LOCAL 10:56 am 11:47 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
171 30351 MJT BT LOCAL 10:57 am 11:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
172 31820 KNJ SDAH LOCAL 11:00 am 11:22 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
173 31821 SDAH KNJ LOCAL 11:02 am 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
174 30211 BBDB DDJ LOCAL 5:30 am 11:02 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
175 31918 GEDE SDAH LOCAL 11:07 am 11:30 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
176 33439 SDAH BT LOCAL 11:07 am 11:40 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
177 33436 BT SDAH LOCAL 11:09 am 11:27 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
178 32231 SDAH DKAE LOCAL 11:09 am 11:38 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
179 31320 KLYM SDAH LOCAL 11:13 am 11:32 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
180 32228 DKAE SDAH LOCAL 11:17 am 11:37 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
181 33591 SDAH BSHT LOCAL 11:19 am 12:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
182 31230 BP SDAH LOCAL 11:22 am 11:42 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
183 53183 SDAH LGL PASS 11:28 am 4:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
184 31424 NH SDAH LOCAL 11:29 am 11:50 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
185 31425 SDAH NH LOCAL 11:29 am 12:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
186 33655 SDAH HB LOCAL 11:34 am 12:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
187 31323 SDAH KLYM LOCAL 11:36 am 12:54 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
188 30346 BNJ MJT LOCAL 11:37 am 12:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
189 31392 KYI SDAH LOCAL 11:38 am 11:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
190 31636 RHA SDAH LOCAL 11:38 am 11:58 am
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
191 33827 SDAH BNJ LOCAL 11:42 am 1:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
192 31822 KNJ SDAH LOCAL 11:46 am 12:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
193 33622 DTK SDAH LOCAL 11:47 am 12:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
194 53135 SDAH RPH PASS 11:49 am 6:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
195 31521 SDAH STB LOCAL 11:49 am 1:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
196 32230 DKAE SDAH LOCAL 11:51 am 12:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
197 31522 STB SDAH LOCAL 11:58 am 12:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
198 31619 SDAH RHA LOCAL 11:59 am 1:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
199 30121 MJT NH LOCAL 12:05 pm 12:56 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
200 53176 LGL SDAH PASS 12:12 pm 12:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
201 33657 SDAH HB LOCAL 12:13 pm 1:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
202 33830 BNJ SDAH LOCAL 12:15 pm 12:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
203 31823 SDAH KNJ LOCAL 12:16 pm 2:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
204 34056 KLYM BGB LOCAL 12:19 pm 1:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
205 32233 SDAH DKAE LOCAL 12:19 pm 12:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
206 63106 BPC SDAH MEMU 12:21 pm 12:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
207 33519 SDAH HNB LOCAL 12:26 pm 2:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
208 32232 DKAE SDAH LOCAL 12:29 pm 12:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
209 34062 BNJ CG LOCAL 12:34 pm 2:14 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
210 31427 SDAH NH LOCAL 12:34 pm 1:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
211 53175 SDAH LGL PGR 12:36 pm 6:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
212 33682 GBG SDAH LOCAL 12:40 pm 1:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
213 33829 SDAH BNJ LOCAL 12:41 pm 2:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
214 31920 GEDE SDAH LOCAL 12:44 pm 1:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
215 31325 SDAH KLYM LOCAL 12:44 pm 2:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
216 30011 MJT BNBA LOCAL 12:48 pm 1:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
217 33520 HNB SDAH LOCAL 12:54 pm 1:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
218 31426 NH SDAH LOCAL 12:54 pm 1:14 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
219 31917 SDAH GEDE LOCAL 12:59 pm 3:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
220 33831 SDAH BNJ LOCAL 1:01 pm 2:42 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
221 31428 NH SDAH LOCAL 1:12 pm 1:32 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
222 31523 SDAH STB LOCAL 1:14 pm 3:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
223 31524 STB SDAH LOCAL 1:21 pm 1:42 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
224 33522 HNB SDAH LOCAL 1:24 pm 1:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
225 31429 SDAH NH LOCAL 1:24 pm 2:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
226 30361 MJT HNB LOCAL 1:27 pm 3:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
227 32235 SDAH DKAE LOCAL 1:29 pm 1:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
228 31825 SDAH KNJ LOCAL 1:39 pm 3:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
229 33832 BNJ SDAH LOCAL 1:41 pm 1:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
230 32234 DKAE SDAH LOCAL 1:45 pm 2:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
231 33659 SDAH HB LOCAL 1:46 pm 2:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
232 33656 HB SDAH LOCAL 1:47 pm 2:03 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
233 31393 SDAH KYI LOCAL 1:49 pm 3:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
234 33524 HNB SDAH LOCAL 1:53 pm 2:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
235 30311 PPGT BT LOCAL 1:54 pm 2:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
236 31231 SDAH BP LOCAL 1:56 pm 2:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
237 31430 NH SDAH LOCAL 2:04 pm 2:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
238 31431 SDAH NH LOCAL 2:06 pm 2:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
239 31824 KNJ SDAH LOCAL 2:08 pm 2:32 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
240 33833 SDAH BNJ LOCAL 2:09 pm 3:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
241 53179 KOAA LGL PASS 2:13 pm 7:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
242 31919 SDAH GEDE LOCAL 2:19 pm 4:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
243 33661 SDAH HB LOCAL 2:19 pm 3:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
244 33834 BNJ SDAH LOCAL 2:23 pm 2:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
245 31432 NH SDAH LOCAL 2:24 pm 2:42 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
246 32411 SDAH BRPA LOCAL 2:26 pm 3:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
247 33683 SDAH GBG LOCAL 2:31 pm 3:52 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
248 31525 SDAH STB LOCAL 2:34 pm 4:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
249 32236 DKAE SDAH LOCAL 2:35 pm 2:52 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
250 33658 HB SDAH LOCAL 2:39 pm 2:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
251 33593 SDAH BSHT LOCAL 2:39 pm 4:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
252 33531 SDAH HNB LOCAL 2:39 pm 4:39 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
253 31322 KLYM SDAH LOCAL 2:46 pm 3:06 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
254 53178 LGL SDAH PASS 2:52 pm 3:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
255 31327 SDAH KLYM LOCAL 2:54 pm 4:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
256 33592 BSHT SDAH LOCAL 2:57 pm 3:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
257 31232 BP SDAH LOCAL 3:04 pm 3:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
258 31233 SDAH BP LOCAL 3:04 pm 3:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
259 33521 SDAH HNB LOCAL 3:06 pm 5:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
260 33438 BT SDAH LOCAL 3:07 pm 3:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
261 31526 STB SDAH LOCAL 3:11 pm 3:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
262 31621 SDAH RHA LOCAL 3:14 pm 4:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
263 31053 BGB NH LOCAL 3:15 pm 4:06 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
264 30014 BNBA MJT LOCAL 3:17 pm 4:29 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
265 31324 KLYM SDAH LOCAL 3:24 pm 3:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
266 33835 SDAH BNJ LOCAL 3:24 pm 5:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
267 33526 HNB SDAH LOCAL 3:32 pm 3:47 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
268 31434 NH SDAH LOCAL 3:34 pm 3:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
269 32237 SDAH DKAE LOCAL 3:36 pm 4:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
270 31827 SDAH KNJ LOCAL 3:39 pm 5:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
271 31826 KNJ SDAH LOCAL 3:41 pm 4:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
272 33836 BNJ SDAH LOCAL 3:43 pm 4:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
273 33895 SDAH TKNR LOCAL 3:43 pm 5:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
274 31329 SDAH KLYM LOCAL 3:49 pm 5:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
275 63104 LGL SDAH MEMU 3:55 pm 4:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
276 33660 HB SDAH LOCAL 3:59 pm 4:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
277 31527 SDAH STB LOCAL 3:59 pm 6:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
278 30122 NH MJT LOCAL 4:02 pm 5:05 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
279 33837 SDAH BNJ LOCAL 4:04 pm 5:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
280 31234 BP SDAH LOCAL 4:07 pm 4:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
281 32412 BRPA SDAH LOCAL 4:08 pm 4:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
282 33061 CG BT LOCAL 4:11 pm 4:44 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
283 31433 SDAH NH LOCAL 4:16 pm 5:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
284 31528 STB SDAH LOCAL 4:18 pm 4:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
285 32239 SDAH DKAE LOCAL 4:19 pm 4:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
286 30312 BT BLN LOCAL 4:22 pm 5:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
287 31235 SDAH BP LOCAL 4:22 pm 4:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
288 31829 SDAH KNJ LOCAL 4:28 pm 6:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
289 33838 BNJ SDAH LOCAL 4:30 pm 4:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
290 33441 SDAH BT LOCAL 4:30 pm 5:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
291 31394 KYI SDAH LOCAL 4:32 pm 4:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
292 33839 SDAH BNJ LOCAL 4:38 pm 6:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
293 33440 BT SDAH LOCAL 4:39 pm 4:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
294 31623 SDAH RHA LOCAL 4:39 pm 6:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
295 31922 GEDE SDAH LOCAL 4:40 pm 5:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
296 31435 SDAH NH LOCAL 4:46 pm 5:38 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
297 32238 DKAE SDAH LOCAL 4:50 pm 5:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
298 33528 HNB SDAH LOCAL 4:54 pm 5:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
299 33621 SDAH DTK LOCAL 4:56 pm 5:42 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
300 33840 BNJ SDAH LOCAL 5:00 pm 5:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
301 31331 SDAH KLYM LOCAL 5:04 pm 6:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
302 30152 NH MJT LOCAL 5:10 pm 5:59 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
303 31529 SDAH STB LOCAL 5:11 pm 7:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
304 31828 KNJ SDAH LOCAL 5:13 pm 5:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
305 33662 HB SDAH LOCAL 5:15 pm 5:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
306 30053 MJT BNBA LOCAL 5:17 pm 5:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
307 31801 SDAH KNJ LADIES SPL 5:19 pm 7:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
308 31152 BWN SDAH LOCAL 5:21 pm 5:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
309 33841 SDAH BNJ LOCAL 5:24 pm 7:06 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
310 31921 SDAH GEDE LOCAL 5:29 pm 7:58 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
311 32240 DKAE SDAH LOCAL 5:30 pm 5:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
312 33664 HB SDAH LOCAL 5:31 pm 5:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
313 32241 SDAH DKAE LOCAL 5:32 pm 6:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
314 31530 STB SDAH LOCAL 5:34 pm 5:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
315 30317 MJT DTK LOCAL 5:35 pm 6:22 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
316 31326 KLYM SDAH LOCAL 5:40 pm 6:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
317 33262 BT DDJ LOCAL 5:30 am 5:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
318 30112 BP MJT LOCAL 5:44 pm 7:07 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
319 31437 SDAH NH LOCAL 5:44 pm 6:35 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
320 33801 SDAH BNJ LADIES SPL 5:45 pm 7:28 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
321 31831 SDAH KNJ LOCAL 5:49 pm 7:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
322 33684 GBG SDAH LOCAL 5:51 pm 6:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
323 31261 BNXR BP LOCAL 5:53 pm 6:18 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
324 31924 GEDE SDAH LOCAL 5:53 pm 6:12 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
325 31237 SDAH BP LOCAL 5:55 pm 6:20 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
326 33843 SDAH BNJ LOCAL 5:59 pm 7:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
327 31531 SDAH STB LOCAL 6:03 pm 8:08 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
328 31601 SDAH RHA LADIES SPL 6:04 pm 7:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
329 31436 NH SDAH LOCAL 6:06 pm 6:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
330 33282 HNB DDJ LOCAL 5:30 am 6:06 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
331 33842 BNJ SDAH LOCAL 6:14 pm 6:32 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
332 33523 SDAH HNB LOCAL 6:14 pm 8:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
333 31439 SDAH NH LOCAL 6:19 pm 7:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
334 32243 SDAH DKAE LOCAL 6:20 pm 6:49 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
335 31830 KNJ SDAH LOCAL 6:25 pm 6:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
336 33401 SDAH BT LADIS SPL 6:26 pm 6:57 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
337 31333 SDAH KLYM LOCAL 6:26 pm 7:48 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
338 33624 DTK SDAH LOCAL 6:31 pm 6:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
339 30331 MJT HB LOCAL 6:33 pm 7:34 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
340 32242 DKAE SDAH LOCAL 6:34 pm 6:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
341 31923 SDAH GEDE LOCAL 6:35 pm 9:04 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
342 30154 NH MJT LOCAL 6:42 pm 7:27 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
343 31239 SDAH BP LOCAL 6:42 pm 7:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
344 31328 KLYM SDAH LOCAL 6:43 pm 7:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
345 30016 BNBA MJT LOCAL 6:46 pm 7:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
346 33845 SDAH BNJ LOCAL 6:50 pm 8:32 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
347 31441 SDAH NH LOCAL 6:50 pm 7:40 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
348 31236 BP SDAH LOCAL 6:52 pm 7:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
349 31833 SDAH KNJ LOCAL 6:55 pm 9:00 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
350 32244 DKAE SDAH LOCAL 6:58 pm 7:15 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
351 33623 SDAH DTK LOCAL 7:01 pm 7:46 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
352 31532 STB SDAH LOCAL 7:02 pm 7:25 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
353 31533 SDAH STB LOCAL 7:04 pm 9:10 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
354 31055 BGB NH LOCAL 7:05 pm 8:02 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
355 31112 KWAE SDAH LOCAL 7:08 pm 7:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
356 33844 BNJ SDAH LOCAL 7:09 pm 7:30 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
357 33847 SDAH BNJ LOCAL 7:09 pm 8:52 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
358 30135 MJT RHA LOCAL 7:13 pm 8:55 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
359 33594 BSHT SDAH LOCAL 7:16 pm 7:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
360 33536 HNB SDAH LOCAL 7:16 pm 7:37 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
361 33232 BP DDJ LOCAL 5:30 am 7:17 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
362 32245 SDAH DKAE LOCAL 7:19 pm 7:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
363 31335 SDAH KLYM LOCAL 7:23 pm 8:36 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
364 33626 DTK SDAH LOCAL 7:24 pm 7:45 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
365 34054 NH BGB LOCAL 7:29 pm 8:42 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
366 31925 SDAH GEDE LOCAL 7:31 pm 9:54 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT
367 33896 TKNR SDAH LOCAL 7:34 pm 7:50 pm
  • SUN
  • MON
  • TUE
  • WED
  • THU
  • FRI
  • SAT